bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Körfez Böcek İlaçlama

Körfez böcek ilaçlama

İzmir, İstanbul ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız, ekonomik fiyatlarla böcekler ile mücadele etmektedir. Haşere ile mücadele işlemlerini Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştiren firmamız, 7gün24 saat boyunca tüm yaşam alanlarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Körfez böcek ilaçlama firması, iç/dış tüm alanlarda, garantili yöntemlerle böceklere müdahalede bulunmaktadır. Böcekler tüm yaşam alanlarında görülebilmektedir.

 

 

Böceklerin Yaşam Alanlarına Nasıl Geçiş Sağlar?

Çok hızlı ve kolay üreme özelliğine sahip haşereler, insanların bulunduğu tüm alanlarda görülebilmektedir. İnsanların evlerine cam/pencere aralıklarından, çatlak duvarlardan, tuvalet ve su borularından, tuvalet kanallarından geçiş sağlamaktadır. Bu alanlardan, insanların evlerine, işyerlerine bakteri ve virüs getirmekte insan sağlığına olumsuz olarak zarar vermektedirler. Evinizde tek bir böcek türü karşılaşmanızda, profesyonel olarak işlem yapan şirketlerden hizmet almalısınız. Körfez böcek ilaçlama şubelerine evinizi, işyerinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır sektörde hizmette bulunan kurumsal bir firmadır.

 

7/24 Kaliteli Hizmet 

Sıvı, jel, kokulu, kokusuz ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonları ile tüm yaşam alanlarında kalıcı çözümler sağlamaktayız. İlçede en çok hizmet veren ve siz değerli ilçe sakinleri tarafından en çok tercih edilen firmamız, 7gün 24saat boyunca hizmetinizdedir. Körfez böcek ilaçlama fiyatları, firmamız tarafından uygun hale getirilmiştir.

Ekonomik fiyatlarla hizmet almak için www.titizilaclama.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz ve müşteri temsilcilerimizden hizmet talebinde bulununuz.

 

İlginizi Çekebilir