bocek ilaclama

Kocaeli Böcek İlaçlama

Kocaeli böcek ilaçlama

İnsan ve çevre sağlığını koruyan firmamız, Dünya Sağlık Örgütü'nün öngördüğü koşullara göre hizmet vermektedir. Haşere ilaçlama işlemi haşerelerden kurtulmaktan ziyade, insan sağlığını korumak amaçlı yapılan bir işlemdir. İzmir, Kocaeli ve İstanbul'un tüm semtlerinde hizmet veren firmamızın, Kocaeli böcek ilaçlama şubesinde profesyonel böcek ilaçları ile hizmet verilmektedir.

Uzun yıllar önce faaliyete giren firmamız, kurumsal firma özelliklerinin tümüne sahiptir. Firmamız, ilaçlama sektörünün tüm gelişmelerini takip etmekte ve en yeni gelişmeleri uygulamaktadır. Son teknoloji ekipmanlarla ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmekte, işlemlerinde kalıcı çözümler sağlamaktadır. Firmamız, %100 garantili yöntemlerle ilaçlama hizmeti vermektedir.

 

 

Garantili ve Güvenilir İlaçlama Yöntemleri

Kocaeli böcek ilaçlama şubesinin uzman personelleri, tüm böcek/kemirgen türlerini tanımaktadır. Haşereler hakkında gerekli tüm eğitimleri alan donanımlı personellerimiz, yaşam alanlarınızda size en uygun olan ve kalıcı çözümler sağlayacak yöntemleri uygulamaktadır.

 

Yöntemlerimiz

1)Kokulu İlaçlama
Büyük alanlarda ve haşerelerin yoğun olduğu alanlarda uygulanmaktadır. Tüm haşere türleri üzerinde bu yöntemle kontrol sağlanabilmektedir. Uygulama sonrası ortamı dezenfekte etmek gerekmektedir. 
2)Fare İstasyonları
Tüm fare türleri üzerinde kontrol sağlayan bir yöntemdir. Fare istasyonlarını, tüm yaşam alanlarında rahatça kurabilirsiniz. 
3)Sıvı İlaçlama
Püskürtme yöntemi ile uygulanmakta ve küçük alanlara dahi ilaçlarımız etki etmektedir. Haşere yuvalarının yoğun olduğu alanlar için ideal bir yöntemdir. Yuvalardaki yumurtalara nüfus etmektedir. İşlem sonrasında, ıslak bezle temizlik yapmayınız. 
4)Jel İlaçlama
Jel ilaçlarla uygulanan yöntem sayesinde haşereler yuvalarında ölmektedir. İşlem sonrasında, temizlik yapmanıza gerek kalmamaktadır. 
5)Kokusuz İlaçlama
En kullanışlı ilaçlama yöntemidir. Özellikle ev, hastane, dispanser, sağlık ocağı, cafe, restoran, lokanta, 24 saat çalışan fabrikalardan bu yöntem için çok sık talep almaktayız. 

 

Kocaeli böcek ilaçlama servisleri açık/kapalı tüm yaşam alanlarında tüm yöntemlerimizi günün her saati uygulamaktadır.

 

Uygulama Yaptığımız Haşere Türleri

Garantili yöntemlerle, güve, çekirge, kalorifer böceği, çıyan, kene, ev- çatı- lağım- fındık faresi, oryantal/ Alman/ Amerikan hamam böceği, tespih- gümüş böceği, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, bit, pire, tahta kurdu, akrep, yılan, yaban arısı, tahta kurusu, danaburnu gibi birçok zararlı canlı türü üzerinde kontrol sağlamaktayız.

 

Haşere ile Mücadele

Haşere ile mücadele işlemlerinde, güvenilir yöntemlerle siz değerli Kocaeli halkına yardımcı olmaktayız. İnsanlara hastalık bulaştıran, insan sağlığına zarar veren böceklerden kurtulmak için güvenilir kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Haşere ilaçlama uygulaması herkesin, her firmanın yapabileceği bir işlem değildir. Profesyonel olarak hizmet veren şirketlerden yardım alarak, sağlığınızı tehlikeye atmadan böceklerden kurtulabilirsiniz.

Kocaeli'nin tüm semt ve mahallerinde ekonomik fiyatlarla hizmet veren Kocaeli böcek ilaçlama servisleri 7gün 24saat boyunca hizmetinizdedir. Araçlı servislerimizle, kaliteyi ve uygun fiyatları ayağınızı kadar getiriyoruz.

Günün her saati, haftanın her günü titizilaclama.com üzerinde iletişim numaralarımıza ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.