bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kocaeli Böcek İlaçlama

Kocaeli böcek ilaçlama

İnsan ve çevre sağlığını koruyan firmamız, Dünya Sağlık Örgütü'nün öngördüğü koşullara göre hizmet vermektedir. Haşere ilaçlama işlemi haşerelerden kurtulmaktan ziyade, insan sağlığını korumak amaçlı yapılan bir işlemdir. İzmir, Kocaeli ve İstanbul'un tüm semtlerinde hizmet veren firmamızın, Kocaeli böcek ilaçlama şubesinde profesyonel böcek ilaçları ile hizmet verilmektedir.

Uzun yıllar önce faaliyete giren firmamız, kurumsal firma özelliklerinin tümüne sahiptir. Firmamız, ilaçlama sektörünün tüm gelişmelerini takip etmekte ve en yeni gelişmeleri uygulamaktadır. Son teknoloji ekipmanlarla ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmekte, işlemlerinde kalıcı çözümler sağlamaktadır. Firmamız, %100 garantili yöntemlerle ilaçlama hizmeti vermektedir.

 

 

Garantili ve Güvenilir İlaçlama Yöntemleri

Kocaeli böcek ilaçlama şubesinin uzman personelleri, tüm böcek/kemirgen türlerini tanımaktadır. Haşereler hakkında gerekli tüm eğitimleri alan donanımlı personellerimiz, yaşam alanlarınızda size en uygun olan ve kalıcı çözümler sağlayacak yöntemleri uygulamaktadır.

 

Yöntemlerimiz

1)Kokulu İlaçlama
Büyük alanlarda ve haşerelerin yoğun olduğu alanlarda uygulanmaktadır. Tüm haşere türleri üzerinde bu yöntemle kontrol sağlanabilmektedir. Uygulama sonrası ortamı dezenfekte etmek gerekmektedir. 
2)Fare İstasyonları
Tüm fare türleri üzerinde kontrol sağlayan bir yöntemdir. Fare istasyonlarını, tüm yaşam alanlarında rahatça kurabilirsiniz. 
3)Sıvı İlaçlama
Püskürtme yöntemi ile uygulanmakta ve küçük alanlara dahi ilaçlarımız etki etmektedir. Haşere yuvalarının yoğun olduğu alanlar için ideal bir yöntemdir. Yuvalardaki yumurtalara nüfus etmektedir. İşlem sonrasında, ıslak bezle temizlik yapmayınız. 
4)Jel İlaçlama
Jel ilaçlarla uygulanan yöntem sayesinde haşereler yuvalarında ölmektedir. İşlem sonrasında, temizlik yapmanıza gerek kalmamaktadır. 
5)Kokusuz İlaçlama
En kullanışlı ilaçlama yöntemidir. Özellikle ev, hastane, dispanser, sağlık ocağı, cafe, restoran, lokanta, 24 saat çalışan fabrikalardan bu yöntem için çok sık talep almaktayız. 

Uygulama Yaptığımız Haşere Türleri

Garantili yöntemlerle, güve, çekirge, kalorifer böceği, çıyan, kene, ev- çatı- lağım- fındık faresi, oryantal/ Alman/ Amerikan hamam böceği, tespih- gümüş böceği, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, bit, pire, tahta kurdu, akrep, yılan, yaban arısı, tahta kurusu, danaburnu gibi birçok zararlı canlı türü üzerinde kontrol sağlamaktayız.

Haşere ile Mücadele

Haşere ile mücadele işlemlerinde, güvenilir yöntemlerle siz değerli Kocaeli halkına yardımcı olmaktayız. İnsanlara hastalık bulaştıran, insan sağlığına zarar veren böceklerden kurtulmak için güvenilir kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Haşere ilaçlama uygulaması herkesin, her firmanın yapabileceği bir işlem değildir. Profesyonel olarak hizmet veren şirketlerden yardım alarak, sağlığınızı tehlikeye atmadan böceklerden kurtulabilirsiniz.

Kocaeli'nin tüm semt ve mahallerinde ekonomik fiyatlarla hizmet veren Kocaeli böcek ilaçlama servisleri 7gün 24saat boyunca hizmetinizdedir. Araçlı servislerimizle, kaliteyi ve uygun fiyatları ayağınızı kadar getiriyoruz.

Günün her saati, haftanın her günü titizilaclama.com üzerinde iletişim numaralarımıza ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kocaeli Böcek İlaçlama Firmaları

Kocaeli Böcek İlaçlama Firmaları, Kocaeli sakinlerinin yaşamakta olduğu her türlü böcek problemi için geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Kocaeli’nin tüm ilçelerinde ilaçlama hizmeti vermekte olan Kocaeli Böcek Firmaları, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen göstermekte, bu şekilde vatandaşın sağlığını koruma altına lamayı öncelikli hedef olarak tercih etmektedir. Böcek problemlerine karşı geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemlerini, profesyonel ilaçlama ekipleri aracılığıyla uygulamaya almaktadır. İlaçlama ekiplerimiz, ilaçlama yapacakları böcek türlerini tespit ederek en etkili ilaçlama yöntemini tercih etmekte ve kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Firmalarımız, böcek problemlerinizi etkili bir şekilde ortadan kaldırmak üzere 7/24 ilaçlama hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kocaeli Böcek İlaçlama Fiyatları

Kocaeli Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanın yapısına ve metrekaresine göre belirlenmektedir. Böcek Firmalarımızın böcek ilaçlama fiyatlarını belirlerken dikkat etmekte olduğu bir diğer husus da, bazı böcek türleri üzerinde uyguladıkları ilaçlama tekrarlarıdır. Sunmuş oldukları profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Kocaeli Böcek İlaçlama Firmalarımız, hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruma altına alarak, böcek problemlerinden uzak bir yaşam yaşamanızı sağlamaktadır. Sizler de etkili ilaçlama işlemleriyle kısa sürede böcek problemlerinizden kurtulmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.