bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Kınık Böcek İlaçlama

Kınık böcek ilaçlama

 

Kınık İzmir'in iklimini tipik bir şekilde taşır. Hava sıcaklığının yüksek olmasına eşlik eden nem düzeyi haşereler için uygun yaşam ortamının oluşmasını sağlar. Bu nedenle Kınık böcek ve haşere probleminin sıklıkla yaşandığı ve dolayısıyla ilaçlama uygulamalarının da çok sık yapıldığı bir bölgedir. Kınık, ilaçlama çalışmaları mutlaka profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu bölgede yapılabilecek hatalı bir ilaçlama kısa sürede yeni haşere türlerinin de Kınık civarına akın etmesine sebebiyet verebilir. Özellikle kırsal bölgelerin de yoğunlukta olduğu Kınık'ta firmamız her türlü ilaçlama çalışmasını gerçekleştirmektedir.

 

 

Kısa Zamdan da Haşere Türlerinden Kurtulmak Mümkün

Kısa sürede etkin bir ilaçlamanın yapılması ile bölgede görülen tüm böceklerden ve diğer haşerelerden kurtulmak mümkün olabilir. Ancak Kınık halkının şu hususa maksimum düzeyde hassasiyet göstermesi gereklidir: açık veya kapalı bir alanda bir böcek görülmesi, aslında onlarca böceğin bu ortamda bulunduğu anlamına gelir. Bu yüzden Kınık böcek ilaçlama uygulamasının vakit kaybedilmeden yapılması gerekir. İlaçlama ne kadar kısa sürede yapılırsa, kadar etkili olacaktır. Çünkü bölgenin hava koşulları böceklerin üremesi için son derece elverişlidir.

 

3 Farklı Şekilde İlaçlama Yapılabilir

Bu durum göz önünde bulundurularak Kınık böcek ilaçlama firmaları ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilmesi ve ortamda görülen böcek türü hakkında bilgi verilmesi gereklidir. ilaçlama şirketleri derhal ekiplerini bu bölgeye sevk eder ve ekipler gerekli incelemeyi yaparak aynı gün içerisinde ilaçlama uygulamansa başlar. Dolayısıyla vakit kaybedilmeden yalnızca bir gün içinde haşere sorunu tamamen ortadan kaldırılmış olur. İlaçlama uygulaması kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama olmak üzere 3 farklı şekilde uygulanabilir. Hangi yöntemin uygulanacağına gerek mekanın kullanılış şekli gerekse ortamda görülen böcek türleri gibi bilgiler göz önünde bulundurularak karar verilir.

 

Kınık böcek ilaçlama firmaları genellikle mekan sahiplerinin onayını aldıktan sonra ilaçlama yöntemi konusunda son kararlarını verirler. Çünkü bazı ilaçlama yöntemleri mekan sahipleri açısından son derece zahmetsizdir. Ancak bazı ilaçlama yöntemlerinde uygulama yapılan mekan 4 saat gibi bir süre kapalı kalmalıdır. Bu ilaçlama yöntemleri kimi durumlarda zorunlu olarak uygulanır. Mekan sahiplerinin mekanı tamamen boşaltması, tüm gıdalarını kapalı kaplara koyması, mekandaki evcil ya da büyük baş hayvanlarını bir gün süreyle mekandan uzak tutması gibi hazırlıkları tamamlaması gerekir.

 

Ancak bu zahmetli sayılabilecek ilaçlama yöntemlerinin diğerlerine kıyasla en etkili ve en kalıcı ilaçlama tekniği olduğunu belirtmeliyiz. Uzun bir süre mekanın haşerelerden korunmasını da sağladığından mekan sahipleri hem Kınık bölgesinde hem de diğer ilçelerde bu yöntemlerin kullanılmasını talep etmektedir. İzmir Kınık böcek ilaçlama firmalarının pek çoğu bu 3 yöntemi de uygular. Ancak profesyonel firmalar daha etkili metotları da kullanabilmektedir. Kınık ilaçlama İzmir bölgesinin tümünde olduğu gibi firmamız tarafından en etkili ilaçlar kullanılarak yapılır. Firmamızı haftanın her günü ve günün her saati arayabilirsiniz.

 

Zararlı Haşere Türleri;
  • Tahtakurusu, sinek yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, kertenkele, kırkayak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği

İlginizi Çekebilir