bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kavacık Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamız, Kavacık böcek ilaçlama şubesiyle yaşam alanlarımızı istila eden her türlü zararlı haşere türlerine karşı böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu yakası Beykoz ve tüm mahallelere hizmet veren firmamız, sağlıklı koşullarda, çözüm odaklı, kesin sonuçlar elde etmenize imkan sağlıyor. 

Asalak, tembel canlılar olarak bilinen zararlı canlı türleri çok hızlı çoğalırlar. Çoğu zaman evde yaptığımız hijyenik çalışmalar, aldığımız amatör tedbirler sağlıklı sonuçlar vermez. Bunun nedeni sadece haşereyi gördüğümüz yere ilaçlama yapmamızdır. Oysa haşerelerin yuvalandıkları alanları tespit etmek uzmanlık gerektiren bir durumdur.  Bu tür sorunlarla karşılaştığımız durumlarda mutlaka profesyonel böcek ilaçlama firmamızın Kavacık şubesi ile irtibata geçin.  Böcek ilaçlaması kimyasal reaksiyonlar gösterir. Emin olmayan ellerde yapılan bir uygulama, alerjik hastalıklar ve zehirlenmelere sebep olabilmektedir.

Böcek ilaçlaması yapmak isteyen müşterilerimizin en sık sorduğu sorular içinde ilaçlama uygulamasının yöntem ve teknikleri ve sonuçtur. Firmamızın haşere ve kemirgenler üzerinde başlıca uyguladığı yöntemleri 5 ana başlık altında toplamamız mümkündür. 

Haşere İlaçlama uygulamalarımız; Sıvı ilaçlama, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare istasyonları ve Fare düzenekleri.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Zararlı Canlı Türleri

Yılan, Akrep, çıyan, danaburnu, kertenkele, salyangoz, pire, bit, kene, çekirge, yaban arısı, eşek arısı, mayt, sinek, sivrisinek, örümcek, güve, tespih böceği, uyuz böceği, halı böceği, tahtakurdu, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, pamuk faresi, kulağakaçan, karınca, tatarcık, mite, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, sıçan ve kırkayak.

Kavacık böcek ilaçlama şubemiz, aynı zamanda baş edemediğiniz her türlü zararlı canlılar için kalıcı çözümler sunmaktadır. Hizmet alanlarımız oldukça geniştir. Her noktaya ilaçlama uygulaması yapıyoruz.

7/24 hizmet veren Kavacık böcek ilaçlama servisimizden müşteri temsilcimizi arayarak istediğiniz saate randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık bakanlığından onaylı izin belgeleri, TSE statüsüne sahip tek lider firmayız. İlaçlama uygulamalarımız, doğa ve çevre dostudur. Kalite, güven ve en ekonomik fiyatlarla hizmetinizdeyiz.