bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Kartepe Böcek İlaçlama

Kartepe böcek ilaçlama

Haşere/kemirgenlerle bireysel olarak mücadele etmek yetersiz kalabilmektedir. Yaşam alanlarınızda zararlı canlılara rastladığınızda muhakkak ki profesyonel şirketlerden destek almalısınız. Firmamız, uzun yıllardır sektörde ilaçlama hizmeti vermektedir. Firmamızın kaliteli hizmetleri Kartepe böcek ilaçlama şubesinde de aynı hızla devam etmektedir.

Bireysel olarak gerçekleştirdiğimiz işlemler, böcekler üzerinde etki sağlamamaktadır. Dışarıda satılan ucuz ve kalitesiz ilaçlar haşerelerin bağışıklığına hız katmaktadır. Bağışıklığı hızlanan haşereler, kısa sürede yaşam alanlarınıza yayılmaktadır. Böcekler kısa sürede yumurtlama ve üreme özelliğine sahiptirler. Dışarıda satılan haşere ilaçları, yumurtalar üzerinde etki göstermemektedir. Kartepe böcek ilaçlama servislerinin kullandığı ilaçlar tüm yumurtalar üzerinde etki sağlamaktadır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlardır. İnsan sağlığına uygun koşullarda, garantili yöntemlerle, Kartepe böcek ilaçlama elemanlarının gerçekleştirdiği işlemler tüm yaşam alanlarına kesin çözümler getirmektedir.

 

İlaçlama Yöntemleri

1)Sıvı İlaçlama 
Tahta kurdu, ağaç kurdu, karınca, sinek danaburnu üzerinde kesin çözümlerle etki sağlayan bir yöntemdir. Kalorifer böceği ilaçlamasında ve tüm haşere türleri üzerinde buhar püskürtme yöntemi ile uygulanan bu işlem, en dar alanlara dahi etki etmektedir. 
2)Kokulu İlaçlama 
Gümüş böceği, yılan, akrep, tahta kurusu, ,örümcek, çekirge gibi ilaçlaması zor olan haşereler üzerinde bile %100 etki sağlamaktadır. Sıvı/jel ilaçların etki sağlamadığı alanlarda uygulanmaktadır. 
3)Kokusuz İlaçlama
Güve, bit, pire, yaban arısı, tespih böceği, kırkayak gibi ve daha birçok haşere türü üzerinde etki sağlamaktadır. Kokusuz ilaçlama açık-kapalı tüm yaşam alanlarında kolaylıkla uygulanabilen ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği yöntemlerdir. 
4)Jel İlaçlama 
Kara fatma, çıyan, kene, Amerikan- oryantal- Alman hamam böceği gibi haşereler üzerinde kontrol sağlamaktadır. Özellikle hamam böceği ilaçlamasında en çok tercih edilen yöntemdir. Uygulama öncesinde ve sonrasında ortamı dezenfekte etmeye gerek kalmamaktadır. 
5)Fare İstasyonları 
Tüm fare türleri üzerinde fare istasyonlarımız sayesinde kontrol sağlamaktayız. İç/dış tüm yaşam alanlarında fare istasyonlarını rahatça kurabilirsiniz. 

Kartepe böcek ilaçlama servisleri ekonomik fiyatlarla ve garantili yöntemlerle tüm yaşam alanlarında 7gün24 saat hizmetinizdedir.

 

İlginizi Çekebilir