bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kartepe Böcek İlaçlama

Kartepe böcek ilaçlama

Haşere/kemirgenlerle bireysel olarak mücadele etmek yetersiz kalabilmektedir. Yaşam alanlarınızda zararlı canlılara rastladığınızda muhakkak ki profesyonel şirketlerden destek almalısınız. Firmamız, uzun yıllardır sektörde ilaçlama hizmeti vermektedir. Firmamızın kaliteli hizmetleri Kartepe böcek ilaçlama şubesinde de aynı hızla devam etmektedir.

Bireysel olarak gerçekleştirdiğimiz işlemler, böcekler üzerinde etki sağlamamaktadır. Dışarıda satılan ucuz ve kalitesiz ilaçlar haşerelerin bağışıklığına hız katmaktadır. Bağışıklığı hızlanan haşereler, kısa sürede yaşam alanlarınıza yayılmaktadır. Böcekler kısa sürede yumurtlama ve üreme özelliğine sahiptirler. Dışarıda satılan haşere ilaçları, yumurtalar üzerinde etki göstermemektedir. Kartepe böcek ilaçlama servislerinin kullandığı ilaçlar tüm yumurtalar üzerinde etki sağlamaktadır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlardır. İnsan sağlığına uygun koşullarda, garantili yöntemlerle, Kartepe böcek ilaçlama elemanlarının gerçekleştirdiği işlemler tüm yaşam alanlarına kesin çözümler getirmektedir.

 

İlaçlama Yöntemleri

1)Sıvı İlaçlama 
Tahta kurdu, ağaç kurdu, karınca, sinek danaburnu üzerinde kesin çözümlerle etki sağlayan bir yöntemdir. Kalorifer böceği ilaçlamasında ve tüm haşere türleri üzerinde buhar püskürtme yöntemi ile uygulanan bu işlem, en dar alanlara dahi etki etmektedir. 
2)Kokulu İlaçlama 
Gümüş böceği, yılan, akrep, tahta kurusu, ,örümcek, çekirge gibi ilaçlaması zor olan haşereler üzerinde bile %100 etki sağlamaktadır. Sıvı/jel ilaçların etki sağlamadığı alanlarda uygulanmaktadır. 
3)Kokusuz İlaçlama
Güve, bit, pire, yaban arısı, tespih böceği, kırkayak gibi ve daha birçok haşere türü üzerinde etki sağlamaktadır. Kokusuz ilaçlama açık-kapalı tüm yaşam alanlarında kolaylıkla uygulanabilen ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği yöntemlerdir. 
4)Jel İlaçlama 
Kara fatma, çıyan, kene, Amerikan- oryantal- Alman hamam böceği gibi haşereler üzerinde kontrol sağlamaktadır. Özellikle hamam böceği ilaçlamasında en çok tercih edilen yöntemdir. Uygulama öncesinde ve sonrasında ortamı dezenfekte etmeye gerek kalmamaktadır. 
5)Fare İstasyonları 
Tüm fare türleri üzerinde fare istasyonlarımız sayesinde kontrol sağlamaktayız. İç/dış tüm yaşam alanlarında fare istasyonlarını rahatça kurabilirsiniz. 

Etkili İlaçlama yöntemleri ile her türlü haşere ve böcek problemini ortadan kaldırmakta olan servisimiz, hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve pire ilaçlama alanlarında da hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama Kartepe servisleri ekonomik fiyatlarla ve garantili yöntemlerle başta Kartepe olmak üzere Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

 

Kartepe İlçesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler