bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Kandıra Böcek İlaçlama

Kandıra böcek ilaçlama

İzmir, İstanbul ve Kocaeli'nde hizmet veren firmamız, İl Sağlık Müdürlüğü'nün öngördüğü koşullarda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kandıra Böcek ilaçlama şubesinde, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kandıra böcek ilaçlama servisleri 7gün 24 saat boyunca yaşam alanlarınızda haşere ile mücadele etmektedir. Kesintisiz olarak sunduğumuz servisler sayesinde, haşere problemlerinizi en kısa sürede sonuca kavuşturmaktayız.

Gerekli tüm eğitimleri uzman kişiler tarafından alan personellerimiz, böcekler hakkında gerekli bilgi birikimine sahiptir. İşlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmekte, böcekler üzerinde hangi ilacın etki sağlayacağını bilmektedir. İnsektisit ve rodentisit ilaçlarla uyguladığımız yöntemler, haşereler üzerinde tam kontrol sağlar. %100 garantili yöntemlerimiz, yaşam alanlarınıza kalıcı sonuçlar getirmektedir.

 

Yöntemlerimiz
  1. Sıvı İlaçlama
  2. Kokulu İlaçlama
  3. Kokusuz İlaçlama
  4. Jel İlaçlama
  5. Fare İstasyonları


Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kandıra böcek ilaçlama personelleri tek seferde yaşam alanlarınıza kalıcı çözümler getirmektedir.

 

Tüm haşere türlerini ilaçlayan servislerimizin en çok ilaçladığı haşere türleri; bit, kırkayak, fare, lağım faresi, çekirge, çatı faresi, pire, tahta kurdu, fındık faresi, yılan, tespih böceği, kırkayak, tahtakurusu, ev faresi, örümcek, akrep, güve, kalorifer böceği, gümüş böceği, ağaç kurdu Alman- Amerikan hamam böceği, kara fatma, çıyan, kene, oryantal hamam böceği.

Kandıra böcek ilaçlama servislerinin en çok hizmet verdiği semtler; Akbal, Akdurak, Aydınlık, Çarşı, Orhan, Merkez Köyler
Tüm semtlerde ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir