bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kandilli Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründe tek ve lider olan kurumsal firmamızın İstanbul Anadolu yakası Üsküdar böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarına aralıksız devam eden Kandilli böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol alına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet sunmaktadır.

Kandilli Anadolu yakasında sahile yakın bir yerleşim yeridir. Ayrıca çevresinde bulunan ağaçlık alanlar sayesinde onlarca haşere barındırmaktadır. Bu haşerelerden kurtulmanın en kestirme yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. Ancak böcek ilaçlaması tek başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Bu yüzden mutlaka dışarıdan profesyonel bir böcek ilaçlama şirketinden destek alınmalıdır.

Piyasada korsana satılan zararlı ürünler kategorisine giren sahte ilaçları satın almayınız. Bu ilaçlar sizin ve sağlığınızın dostu değildir. Aksine içerdiği kimyasal maddeler sonucunda alerjik reaksiyonlar, deri hastalıkları ve çeşitli cilt bozukluklarından tutunda ölümcül sonuçlara kadar uzanabilmektedir. Haşerelerin sebep olduğu bulaşıcı hastalıklar çok tehlike arz etmektedir. İşin en ilginç kısmı ise bir birey olarak haşerelerin bize ve çevremize verdiği zararların farkında olmamamız durumudur. Bu konuda mutlaka duyarlı olmamız gerekmektedir.

Böceklerden ve haşerelerden kurtulmanız için ilaçlama yapınız.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

Haşereler birer mikrop taşıyıcısı oldukları için insanlara hastalık bulaştırırlar. Özellikle kemirgenler mikropları sağa sola taşırlar. Veba, sıtma, astım, dizanteri, humma, mantar, hepatit virüsü, kırım Kongo kanamalı ateşi, akdeniz ateşi, lyme hastalığı, alerjik reaksiyonlar ve çeşitli cilt bozuklukları.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelerle mücadele etmek çok zordur. Her birisinin kendine göre kontrol altına alınma özelliği mevcuttur. Bu konuda mutlaka işi uzmanına bırakmamız gerekmektedir. Kullandığımız en etkili ve ne kaliteli yöntemler sayesinde haşereler sorun olmaktan çıkmaktadır. Firmamız Avrupa’nın kullandığı son teknolojiyi kullanmaktadır. Modern ve çözüm odaklıdır.

Garantili İlaçlama, 7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat

Kandilli haşere ilaçlama servisimiz, 7/24 kapalı ve açık mekanlarda, ekonomik fiyat seçenekleri ile  garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.  İlaçlama yapmak istediğiniz alanlar için çağrı merkezimiz üzerinden müşteri temsilcimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlarımız, TSE tarafından gerekli tescil damgasına sahiptir. Leke ve iz bırakmayan ilaçlarımızla hem ilaçlama öncesi hem de sonrasında sizlerin hizmetindeyiz.