bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kanarya Böcek İlaçlama

18 yıllık şirketimizin İstanbul ilçe ve semtlerinde şubeleri bulunmaktadır. Sektörde uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren ilaçlama şirketimizin İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece şubemize bağlı olarak çalışmalarına devam eden Kanarya Böcek ilaçlama servisimiz, kapalı ve açık alanlarda 7/24 hizmet sunmaktadır.

Kanarya yerleşim yeri olarak etrafına ormanlık ve yeşil alanların var olduğu bir bölgedir. Bu durum da çeşitli haşerelerin oluşmasında büyük bir rol oynamaktadır. Haşereler doğal yaşam alanlarında yiyecek ve içecek bulamadıklarında insanların yaşadığı kapalı mekanlara doğru hücum ederler. Haşereler ev ve iş yerlerimizde hasarlara ve tahribatlara neden olur. Haşere ve böceklere karşı ilaçlama yapılmadı takdirde önüne geçmekte giderek zorlaşacaktır. Bu konuda profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir.  İlaçlama firmasını seçerken de Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Böcek ilaçlaması tek başına uygulayacağınız bir yöntem değildir. Yasadışı ve ucuz ilaçları tercih ederek sağlığınıza ve bütçenize zarar vermeyiniz.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Ulaşır?

a)Duvar çatlaklarından

b)Çürük ahşap yarıklarından

c)Tuvalet ve Banyo borularından

d)Tesisat borularından

e)Evcil hayvanlarımızdan

f)Satın aldığımız herhangi bir ürünle beraber evimize girebilir,

g)Şömine ve Bacalardan içeri sızabilirler,

h)Açık unutulan kapı ve pencere aralıklarından evlerimize rahatlıkla ulaşabilirler.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlarımız TSE kalite standartlarına uygun tescil damgasına sahiptir. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak, ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu alabilirsiniz. Garantili İlaçlama ve ucuz fiyat fırsatlarımız için hemen arayın. Ev ve iş yerlerinizde leke iz bırakmadan, evcil hayvanlarınıza zarar vermeden, sadece zararlı canlıları hedef alarak ilaçlama yapıyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenen ilaçlarımız doğa ve çevre dostudur. İlaçlama yaparak, sizlerde yaşam alanlarınızın keyiflini çıkarın.