bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Kağıthane Böcek İlaçlama

Kağıthane ilaçlama servisi

Kağıthane Böcek İlaçlama

Titiz ilaçlama şirketi İstanbul'un tüm ilçelerinde ve Kağıthane böcek ilaçlama şubesi ile Kağıthane'de ilaçlama hizmeti vermektedir. Şirketimiz Sağlık bakanlığı onaylı bir şirket olup, günün her saati ve haftanın her günü uzman ilaçlama servisleri ve insan sağlığına zararsız yasal ilaçları ile profesyonel uygulamalar yapmaktadır. Kağıthane haşere ilaçlama şubesi, garantili ve güvenilir ilaçlama hizmetlerini İstanbul'da ki en ucuz ilaçlama fiyatları ile müşterilerine sunmaktadır. Kağıthane böcek ilaçlama şubemiz 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.

Kağıthane, İstanbul'un kalabalık ilçelerinden biri olmakla birlikte, haşere ve kemirgen yoğunluğunun da oldukça fazla olduğu bir bölgedir. Bu nedenle Kağıthane'de böcek ilaçlama işlemleri özellikle yaz aylarında sıklıkla yapıldığı gibi; bahçe, iş yeri, ev, bina gibi her alanda uygulanabilmektedir. Ancak amatör ilaçlama yöntemleri ve kalitesiz ilaçlama uygulamaları haşerelere karşı etkili sonuç vermeyeceğinden, profesyonel şekilde ilaçlama yapılması ve Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alınması şarttır.

 

Yaşam Alanlarımızı Tehdit Eden Haşere Grupları;
  • Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi

 

Gerek açık alanlarda gerekse kapalı alanlarda yapılan Kağıthane böcek ilaçlama uygulamaları için Sağlık Bakanlığı onayına sahip olmayan firmalar kesinlikle tercih edilememelidir. Basit ilaçlama teknikleri ile yapılan uygulamalar, halk sağlığı açısından ciddi sorunlar yaratabileceğinden, amatör yöntemler kullanmamak ve profesyonel şekilde hizmet veren ilaçlama şirketleri tarafından hizmet almak şarttır.

 

Kağıthane'de ilaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler
Çağlayan - Çeliktepe - Emniyet Evleri - Gültepe - Gürsel - Hamidiye - Harmantepe - Hürriyet - Mehmet Akif Ersoy - Kağıthane - Nurtepe - Ortabayır - Sanayi - Seyrantepe - Şirintepe - Talatpaşa - Telsizler - Yahya Kemal - Yeşilce gibi tüm mahalle ve semtlerinde Kâğıthane ilaçlama olarak faaliyet gostermekteyiz.