bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İzmir Böcek İlaçlama

izmir böcek ilaçlama

Ülkemizin kültürel, sosyal ve turistik faaliyetlerinin en yoğun şekilde yaşandığı kentlerden biri olan İzmir haşere ve kemirgen sorunu yaşayan illerden biridir. İstanbul ve Kocaeli'nde hizmet veren firmamızın İzmir böcek ilaçlama şubesi bulunmaktadır.

 

Kentin nemli ve sıcak bir iklime neden olması ve bir yandan da alt yapı çalışmalarının devam etmesi, pek çok böcek türünün barınmak ve yiyecek bulmak için insanların yaşam alanlarına akın etmesine sebebiyet vermektedir. Bu nedenle İzmir böcek ilaçlama faaliyetlerimizi en hassas şekilde gerçekleştirdiğimiz bir şehir olmaktadır. Kentin tüm mahallerinde, ilçelerinde, köylerinde ve kasabalarında aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamızı İzmir'in her bölgesinden arayabilirsiniz.

 

Günün 24 Saati Sağlanan İlaçlama Hizmeti

Evlerde, işyerlerinde veya açık alanlarda görülen zararlı canlılar nedeniyle İzmir halkının mağdur olmasını önlemek firmamızın en önemli görevlerinin başında gelmektedir. Bu nedenle haftanın her günü ve günün her saati haşere ile mücadele işlemleri İzmir halkı için firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamızın 7 / 24 hizmet veriyor olması sayesinde, böceklerden kurtulmak için firmamıza başvuran müşterilerimizi yaşadığı sorundan aynı gün kurtarabilmekteyiz.

 

Ülkemizin pek çok kentinde yaşam alanlarında bir böcek görülmesi durumunda derhal geleneksel yöntemler devreye sokulur. Haşere ile karşılaşılan alana bozulmuş ya da küflenmiş gıda maddesi koyulması, çeşitli kimyasal malzemelerin kuytu köşelere dökülmesi en sık karşılaşılan davranışladır. Ancak tüm bu geleneksel yöntemler ile böceklerden kurtulmak mümkün değildir. Aksine daha farklı haşere türlerini de bu alana çektiği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Bu nedenle herhangi bir zararlı canlı türü ile karşılaşıldığında, derhal İzmir böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçilmesi gerekir. Aksi halde haşereler kısa sürede çoğalacak ve bulunduğunuz alanları istila edecektir.

 

Böcekler, kemirgenler ve sürüngenler yalnız yaşamaz. Ortamda bir adet böcek görmeniz aslında o ortamda sayılarının çok daha fazla olduğunun göstergesidir. Bu yüzden bir böceği gördüğünüzde hiç beklemeden ve zaman kaybetmeden İzmir böcek ilaçlama servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

İzmir'de En Çok Görülen Haşere ve Fare Türleri;
  • Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi
  • Sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık Amerikan hamam böceği, tahtakurusu
  • Gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi

 

İzmir'in tamamında uzun yıllardır hizmet veren firmamız, pek çok firmadan farklı olarak yalnızca Sağlık Bakanlığı tarafından kullanımına izin verilmiş olan ilaçları kullanmaktadır. Yöntemlerimizin hiç biri kullanılan alanda kalıntı bırakmaz ve dolayısıyla insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Tüm çalışmalarımızda insan sağlığını ön planda tutmaktayız. Bu yüzden kısa ya da uzun vadede sağlığa zarar veren hiçbir ilacı kullanmamaktayız.

 

Garantili yöntemlerle hizmet veren ender firmalardan biri olarak yıl boyunca düşük fiyat politikası uyguluyor olmamız da, halkımızın seçimini firmamızdan yana kullanmasını beraberinde getirmektedir. Ortamda görülen haşere türlerinin sayısı ne kadar fazla olsa da, sadece tek bir seans halinde uyguladığımız çalışmalarımız ile başarılı sonuçlar alabilmekteyiz. Bu nedenle İzmir'de haşere kontrol uygulaması yapan firmalar arasında başarı grafiği bir hayli yüksek olan bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İzmir Böcek İlaçlama Firmaları

İzmir Böcek İlaçlama Firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek ve haşere problemini kısa sürede ortadan kaldırmakta olan profesyonel ilaçlama firmalarıdır. İzmir sakinlerini, böcek ve haşere problemlerinden kurtarmakta olan firmalarımız, kullandıkları ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen göstermektedir. Bu şekilde hem çok daha etkili bir ilaçlama işlemi ile böcek ve haşere problemlerini ortadan kaldırmakta hem de insan sağlığı üzerinde olumsuz herhangi bir etki oluşturmadan tüm ilaçlama işlemlerini tamamlamaktadır. İzmir Böcek İlaçlama Firmaları, İzmir’in tüm ilçelerinde profesyonel ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel ekipleri ve modern cihazları ile etkili ilaçlama hizmeti vermekte olan firmalarımız, 7/24 faaliyet göstermektedir.

Hesaplı İlaçlama Fiyatları

Ekonomik fiyat politikamızı tüm semtlerde uygulamaktayız. Firmamız genç, dinamik ve eğitimli bir kadro ile hizmet vermektedir. Ekiplerimiz pek çok firmadan farklı olarak garantili olarak uyguladığı kokulu sıvı, kokusuz jel uygulamanın ardından mekân sahiplerini bilgilendirmekte ve aynı sorunun kısa sürede tekrar yaşanmaması için çeşitli önlemler almalarını sağlamaktadır.

Tüm Yaşam Alanlarında Uygulama

Bina içerisinde çalışmalar devam ederken, hiçbir rahatsızlık vermeden ilaçlama uygulaması yapabiliriz. Bu tür binalarda kokusu olmayan ilaçlar kullandığımız için bina içerisinde herhangi bir koku ortaya çıkmayacaktır. Ayrıca evcil hayvanların ya da sokak hayvanlarının bulunduğu mekânlarda da farklı ilaçlar kullanmaktayız. Haşere ile mücadele işlemlerinde kullandığımız ilaçlar hayvanlara da herhangi bir zarar vermemektedir. Hem hizmetlerimiz hem de özel fiyat tarifemiz hakkında bilgi almak için hemen çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İzmir böcek ilaçlama servisleri tüm semtlerde 7/24 hizmet vermektedir.