bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İsmetpaşa Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak uzun süredir hizmetlerini sürdüren İsmetpaşa Böcek İlaçlama servisimiz, haşere/böcek, sürüngen, kemirgen, zehirli, asalak, parazit ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle etkisiz hale getirilmesi konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 ekonomik, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını devam ettirmektedir.

İnsanların yaşam alanlarını mahveden adeta kabusa çeviren haşerelerden kurtulmanın tek yolu profesyonel ilaçlamadır. Ama pek çoğumuz henüz ilaçlama hizmeti alarak ev ve iş yerlerimizin periyodik olarak ilaçlanması gerektiği fikrinde değiliz. Küçük mikroorganizmaları gözümüzde oldukça küçültmüşüz. Oysa bu zararlı küçük canlıları artık gözünüzde büyütmenizde fayda vardır. Bu zararlı canlı türlerinin zehirlenme, cilt ve deri sorunları, mantar, virüs hepatit, kırım Kongo gibi ölümcül hastalıklara neden olduğunu biliyor muydunuz?

Haşerelerin Neden Olduğu Bulaşıcı Hastalıklar?

Haşereler birer mikrop taşıyıcısı oldukları için hastalık yayarlar. Haşereler ısırma, kemirme, sokma ve hepatit virüsünü insanlara yayarak çeşitli hastalıkların oluşmasına ve bu hasatlıkların bulaşmasına sebep olur.  Haşerelerin neden olduğu bulaşıcı hastalıklar; verem, tifüs, sıtma, astım, veba, humma, dizanteri, akdeniz ateşi, lyme hastalığı, kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı, cilt hastalıkları, hepatit, mantar, virüs ve çeşitli alerjik reaksiyonlar.

Haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu böcek ilaçlaması yapmaktır.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Ulaşır?

Haşereler yılın 4 mevsimi boyunca yaşam alanlarımıza hükmederek yaşamlarına devam ederler. Zaten bir çoğu genellikle geceleri boy göstermektedir. Bu yüzden birçok insanın ilgisini bile çekmemektedir. Bu ilgisizlik ve ihmallerin başında kapı ve pencereleri açık bırakarak haşerelerin içeri girmesine neden olmaktır. Bunun yanında haşereler bir yolunu bularak mutlaka evlerimize sızar.

 • Duvar çatlakları ve ahşap yarıkları arasından,
 • Eşiklerden,
 • Banyo ve tuvalet borularından,
 • Evcil hayvanlarımızdan eve taşınırlar,
 • Dışarıdan satın aldığımız bir ürün veya eşya üzerinden girebilir,
 • Tesisat borularından,
 • Şömine ve bacalardan rahatlıkla sızarlar.

Mücadele ve Yöntemler

 1. Jel İlaçlama
 2. Kokulu İlaçlama
 3. Kokusuz İlaçlama
 4. Fare İstasyonları ve düzenekleri

7/24 hizmet sunan İsmetpaşa böcek ilaçlama servisimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. İlaçlarımız TSE ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ekonomik fiyat seçeneklerimiz ve Garantili ilaçlama hizmetlerimiz için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.