bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İdealtepe Böcek İlacıma

Kemirgen, sürüngen, asalak, parazit, Böcek, zehirli örümcek ve daha pek çok zararlı canlı türlerini kolaylıkla kontrol altına alan firmamızın İstanbul Anadolu yakasında faaliyetlerini sürdüren, Maltepe ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışan İdealtepe böcek ilaçlama servisimiz hizmet vermektedir.

İdealtepe böcek ilaçlama servisimiz 7/24 kapalı ve açık mekanlarda hizmet vermektedir.  Sağlığımızı tehlike altına alan haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yapmaktır. İlaçlama tek başına ve sağlıksız koşullarda amatörce yapılmaması gerekmektedir. Serbest piyasada satılan korsan ürünler, zehirlenmelere, hatta ölümlere yol açabilmektedir.

Böcek ilaçlaması yapmak için mutlaka profesyonel bir firmadan destek alınması gerekmektedir.  Firmamız, ihtiyaç duyduğunuz ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak icra etmektedir. Şirketimiz; en ekonomik fiyat seçeneklerini sunarak, kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Fiyatları

İlaçlama hizmeti satın almak isteyen kişilerin sorguladığı ve belki de en çok merak ettiği sorulardan biride böcek ve haşere ilaçlama fiyatlarıdır. Firmamız adil fiyatlandırma konusunda her zaman çizgisini bozmamıştır. Ancak Böcek ilaçlama fiyatlandırmasının bazı koşullara bağlı olduğunu unutmamak gerekir. Bu koşulların ilaçlama yapılacak alanın yüzölçümü ile alakalı olacağı unutulmamalıdır. Aynı zamanında haşerelerin çoğunluk sayısı da kullanılacak ilacın ölçüsünü belirlediğinden dolayı net bir rakam telaffuz etmek çok etik bir durum değildir.

Mücadele ve Yöntemler

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

7/24 Garantili ve Ekonomik Fiyat

İlaçlama fiyatları için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. TSE tarafından tescilli damgaya sahiptir. Sizlere her daim uygun fiyat politikası uygulayan firmamız sayesinde sizlerde haşere ve kemirgenlerden ömür boyu kurtulun.