bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gültepe Böcek İlaçlama

Kağıthane böcek ilaçlamaları konusunda profesyonel çözümlerle hizmet veren firmamız, çeşitli haşere türleri için kalıcı etkili ilaçlama da yapmaktadır. Böceklerin zararlı etkilerinden uzak durmak için düzenli olarak ilaçlama yaptırmanız gerekilir. Sorun yaşadığınız böcek türü ile ilgili olarak bilgi almak ve bu sorununuz çözmek için bizlere 7-24 ulaşabilir, bilgi ve destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Gültepe böcek ilaçlama firmamıza gelen böcek şikayetleri arasında; akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, fındık faresi türleri yer almaktadır. Bizler tüm böcek türleri için etkili ilaçlama yöntemleri ve teknikleri ile sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

Ekili alanlar için tüm bitkilere zarar veren, evlerde aniden karşınıza çıkan tüm böcek türleri için uzman ekibimizle yanınızdayız.

İstanbul böcek ilaçlama firmamızdan alacağınız ilaçlama desteği ile özellikle akarlara karşı mücadelede etkin çözüm sunuyoruz. Akarlar, kaşıntıya neden olan ve gözle görülmeyecek kadar küçük olan 8 ağıza sahip böceklerdir. Son derece mikrobik olan bu canlılardan etkin ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde vakit kaybetmeden kurtulabilirsiniz. Mayt, Mite olarak da adlandırılan akarlar, her alanda kolayca üreyip yaşarlar. Mite ilaçlama işlemleri için bu eklem bacaklardan kısa sürede kurtulmanız için çalışıyoruz.

Mite böcekleri nasıl beslenir, nasıl yaşar?

Bu böceklerin yaşamları kolaydır. İnsan derisi ve saç kıllarından dökülen parçalarla beslenebilirler. Halı içlerinde, yünlü kıyafetlerinizin aralıklarında kendilerine yer bulabilirler. Akarların kaşındırıyor olması ilk belirtidir ancak bilmeniz gereken en önemli nokta, bu böceklerin taşıdığı virüslerin salgın hastalıkların yaygınlaşmasında etkili olduğudur. Yok edilmeleri için kesinlikle profesyonel hizmet almalısınız, kendi yöntemleriniz akarlar konusunda sonuç vermeyecektir. İlaç kullanımı ve yöntemler profesyonel olmalıdır.

Aynı şekilde böcek ilaçlama Gültepe için ciddiyetle ele alınmalıdır diye düşünüyoruz. Çünkü böceklerin taşıdığı virüsler yüzünden sağlık sorunları yaşamanızı istemiyoruz. Böcek ilaçlama ekiplerimizin profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiği ilaçlama işlemleri ile hayatınızın çok daha iyi, kaliteli ve sağlıklı olması için çalışıyoruz.