bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gölcük Böcek İlaçlama

Gölcük böcek ilaçlama

Gölcük böcek ilaçlama şubemiz yılın her dönemi sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Özellikle yaz aylarında haşere ilaçlamanın önemi bir kez dana önem kazanmaktadır. Firmamız, yılın her mevsiminde ekonomik fiyatlarla 7/24 hizmet vermektedir.

 

İlaçlama Mevsimi

Firmamız, ilaçlama işlemlerini yaz mevsiminde sıklıkla gerçekleştirmektedir. Sıcak, nemli ve kurak alanları seven haşereler çoğunlukla yaz mevsiminde ortaya çıkmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde, insanlar yeşil alanlarda daha sık vakit geçirmeye başlarlar. Tatile çıkanlar, yazlık evlerine gidenler, piknik alanlarında ve parklarda vakit geçirenler haşerelerin istilalarına maruz kalmaktadır. Gölcük böcek ilaçlama şubesi otel, konut, pansiyon, bahçe, park gibi açık/kapalı tüm alanlarda işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Böceklerin anatomisine göre yumurtlama mevsimleri farklılık göstermektedir. Bazı haşereler, kış mevsiminde yumurtlama dönemlerini geçirmektedir. Haşere ile mücadelenin her mevsimde gerçekleştirilmektedir. 
Böcek ilaçlama Gölcük şubesinde sıvı, kokulu, kokusuz, jel ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonları ile ilçenin tüm semtlerinde hizmet garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Gölcük'te en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz semtler; 

  • Değirmendere
  • Gölcük
  • Hisareyn
  • İhsaniye
  • Köyler
  • Ulaşlı
  • Yazlık
  • Halıdere

 

Servisimiz, ilçede yer alan tüm semtlere ve Kocaeli'nin tüm ilçelerine profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Gölcük böcek ilaçlama servisleri; bit, fare, lağım faresi, kırkayak, çekirge, örümcek, pire, tahta kurdu, çatı faresi, gümüş böceği, fındık faresi, yılan, tespih böceği, kırkayak, tahtakurusu, kara fatma, ev faresi, akrep, güve, kalorifer böceği, ağaç kurdu Alman- Amerikan hamam böceği, çıyan, kene, oryantal hamam böceği gibi haşere türleri üzerinde, tüm ilçe ve semtlerde kontrol sağlamaktadır.

Ekonomik fiyatlarla ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetinden ve fırsatlarımızdan yararlanmak için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

 

Gölcük İlçesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler