bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Gölcük Böcek İlaçlama

Gölcük böcek ilaçlama

 

 

Gölcük böcek ilaçlama şubemiz yılın her dönemi sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Özellikle yaz aylarında haşere ilaçlamanın önemi bir kez dana önem kazanmaktadır. Firmamız, yılın her mevsiminde ekonomik fiyatlarla 7/24 hizmet vermektedir.

 

İlaçlama Mevsimi

Firmamız, ilaçlama işlemlerini yaz mevsiminde sıklıkla gerçekleştirmektedir. Sıcak, nemli ve kurak alanları seven haşereler çoğunlukla yaz mevsiminde ortaya çıkmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde, insanlar yeşil alanlarda daha sık vakit geçirmeye başlarlar. Tatile çıkanlar, yazlık evlerine gidenler, piknik alanlarında ve parklarda vakit geçirenler haşerelerin istilalarına maruz kalmaktadır. Gölcük böcek ilaçlama şubesi otel, konut, pansiyon, bahçe, park gibi açık/kapalı tüm alanlarda işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Böceklerin anatomisine göre yumurtlama mevsimleri farklılık göstermektedir. Bazı haşereler, kış mevsiminde yumurtlama dönemlerini geçirmektedir. Haşere ile mücadelenin her mevsimde gerçekleştirilmektedir. 
Gölcük böcek ilaçlama şubesinde sıvı, kokulu, kokusuz, jel ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonları ile ilçenin tüm semtlerinde hizmet garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Gölcük'te en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz semtler; 
  • Değirmendere
  • Gölcük
  • Hisareyn
  • İhsaniye
  • Köyler
  • Ulaşlı
  • Yazlık
  • Halıdere

 

Gölcük böcek ilaçlama servisleri; bit, fare, lağım faresi, kırkayak, çekirge, örümcek, pire, tahta kurdu, çatı faresi, gümüş böceği, fındık faresi, yılan, tespih böceği, kırkayak, tahtakurusu, kara fatma, ev faresi, akrep, güve, kalorifer böceği, ağaç kurdu Alman- Amerikan hamam böceği, çıyan, kene, oryantal hamam böceği gibi haşere türleri üzerinde, tüm semtlerde kontrol sağlamaktadır.

Ekonomik fiyatlarla ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetinden ve fırsatlarımızdan yararlanmak için www.titizilaclama.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

 

İlginizi Çekebilir