bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Göksu Böcek İlaçlama

Göksu ilaçlama servisimiz, İstanbul Anadolu yakası Beykoz böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmaktadır. Kaliteyi ve ekonomik fiyat fırsatları ile müşterilerinin yüzünü güldüren servisimiz, 7/24 hizmet anlayışı ile her daim sizlere hizmet vermektedir.

Haşereler, doğal yaşam alanları zedelenip, tahrip edildiğinde evsiz, yurtsuz ve besinsiz kalırlar. Besin kaynakları ve su ihtiyaçlarını gideremeyen haşere ve kemirgenler, aç kaldıklarında sığınacakları adreste buldukları her şeyi tahrip ederler.

Yaz ya da yaz aylarının sonunda kapalı ve sıcak mekanları tercih eden haşereler tüm çabalarımıza rağmen ev ve iş yerlerimize sızmayı mutlaka başarırlar. Haşere ve diğer zararlı canlı türleriyle bireysel olarak baş etmek imkansızdır. Bu konuda mutlaka dışarıdan profesyonel bir firmadan destek alınması gerekmektedir.

İlaçlama yapacak olan firmanın ve kullandığı ilaçların mutlaka Sağlık Bakanlığının onayından geçmiş olması gerekmektedir. Ayrıca Korsan ve yasadışı üretilen ilaçları ucuz diye asla tercih etmememiz gerekmektedir. Zehirlenme, alerjik reaksiyonlar hatta ölümcül sonuçlara yol açabilecek bu zehirli ilaçlardan uzak durmamız gerekmektedir.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Ulaşır?

  • Duvar çatlakları içinden evlerimize rahatlıkla girebilmektedirler.
  • Ahşap yarıkları, çürük kısımlarda içeri sızarlar.
  • Nem, rutubet ve bakteri olan alanlarda rahatlıkla ürerler.
  • Açık kapı ve pencerelerden,
  • Eşiklerden,
  • Evcil hayvanlarımızdan,
  • Dışarıdan satın aldığımız eşyaların üzerinden evlerimize girebilmektedirler.
  • Şömine ve bacalardan girebilmektedirler.

Mücadele ve Yöntemlerimiz

a)Sıvı İlaçlama

b)Jel İlaçlama

c)Kokulu İlaçlama

d)Kokusuz İlaçlama

e)Fare İstasyonları

7/24 hizmet veren Göksu fare ilaçlama servisimizi dilediğiniz saatlerde arayabilirsiniz. Firmamız kemirgen ve diğer zararlı canlıların sağlıklı bir şekilde kontrol altına alınması ve yaşam alanlarınızın daha refah bir alana kavuşması için her daim hizmet vermektedir. Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyatlar için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Firmamız Sağlık Bakanlığından Onaylıdır. TSE tescil damgasına sahip olan ilaçlarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.