bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Galata Böcek İlaçlama

Galata böcek ilaçlama servisimiz Beyoğlu böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet sunan servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda uzmandır.

Sağlığımız için tehlike oluşturan haşerelerin varlığı bile ürkütücüdür. Ama buna rağmen hayatımızın merkezinden ayrılmalarına hiç niyetleri yok. Kendi doğal yaşama alanlarında mutlu ve huzurlu olarak yaşayan haşereler, yaşam alanlarını tahrip edilmesiyle hayatlarımıza girmişlerdir. Besin ve su kaynağı arayışına çıkan haşereler, insanların bulunduğu kapalı mekanları gördükten sonra burada kendilerine bir hayat kurmaya başlarlar. Bodrum ve depo alanları oldukça müsaittir. Haşereler bu alanlara yumurta bırakırlar. Haşerelerin çoğalması çok hızlıdır. 1 hamamböceği yaşadığı süre içinde 100 bin yumurta bırakır. Aynı zamanda Karafatma böceği, bir yumurtasının içinde ortalama 30 yavru bulunur.

İlaçlama çok zor bir süreçtir. Bu yüzden bireysel olarak uygulanması tavsiye edilmez. Öyle ki piyasada korsan satılan ilaçları kullanarak zehirlenen insanların sayısı özellikle yaz aylarında daha çok artış göstermektedir.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelerle mücadele ve yöntemler son yıllarda teknolojik gelişmelerle paralel ilerlemektedir. Bu duruma zirai alanda yapılan çalışmalar da eklenince mücadelenin sonuçları bariz görülmektedir.  Galata böcek ilaçlama servisimizin civar mahallelerde gelen şikayetler üzerine en sok kullandığı garantili ilaçlama yöntemlerimiz şunlardır;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare istasyonları ve fare düzenekleri

Kaliteli, Güvenli, Ekonomik Fiyat, %100 Garantili İlaçlama

7/24 hizmet sunan Galata haşere ilaçlama servisimiz, zararlı tüm canlıların kolaylıkla kontrol altına alınması konusunda sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Kaliteli, güvenli, Ekonomik Fiyat tarifeleri ile %100 memnuniyet, %100 garantili ilaçlama. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlarımız, TSE tarafından tescillidir. Doğaya ve çevreye saygılı olan ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir.