bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Ferhatpaşa Böcek İlaçlama

Kurumsal şirketimizin İstanbul Anadolu yakası Ataşehir böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarını titizlikle sürdüren Ferhatpaşa böcek ilaçlama servisimiz, Haşerelerin, kemirgenlerin ve zehirli, zararlı diğer canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda kesintisiz olarak 7/24 ekonomik ve garantili hizmet sunmaktadır.

Ataşehir’de Başlıca Haşere Türleri

Pire, tahtakurusu, hamamböceği, fare, kakalak, akrep, kalorifer böceği, karınca, yaban arısı, salyangoz, kene gibi zehirli ve zararlı canlı türlerinin yoğun olarak yer aldığı Ferhatpaşa yerleşim bölgesinde, gelen en fazla şikayet ise, hamamböceği ve kalorifer böceğidir. Haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde önüne geçmekte zorlaşacaktır.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelere karşı mücadele etmek bireysel olarak çok zordur. Bu konuda uzaman kişi ve kuruluşlardan yardım alınması gerekmektedir. Profesyonel bir böcek ilaçlama şirketi yaşam alanlarınızı rahatlıkla hijyenik temiz ve haşeresiz bir dünya haline getirebilir. Piyasada ucuza satılan ürünleri kesinlikle satın almayınız. Çünkü korsan ve yasadışı üretilen bu ilaçlar zehirlenme hatta ölümlere yol açabilir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları ve düzenekleri

İlaçlama Yaptığımız Alanalar

Okul, hastane, yurt, dershane, pastane, fırın, lokanta, restoran, mağaza, fabrika, bina, site, ambar, ardiye, bodrum, depo, uçak, otobüs, gemi, yat, havaalanı, sosyal tesisi, şantiye, müze, kültür sanat dernekleri, spor salonları, düğün salonları, apartman, toplu konut ilaçlama, tarla, arazi, arsa, villa ve daha pek çok alanda ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyatlar, Garantili İlaçlama

Ferhatpaşa haşere ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Ekonomik fiyat seçenekleri ve garantili ilaçlama yöntemlerimiz için çağrı merkezimizi arayabilir ve dilediğiniz saatler uygun ilaçlama yaptırmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığından onaylı Olan ilaçlarımız TSE tarafından da tescillidir. Haşerelerden kurtulmak için bizi aramanız yeterlidir.