bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp ilaçlama servisi

 

Eyüp İlaçlama

Eyüp, İstanbul'un kalabalık ilçeleri arasında yer alan ve böcek ilaçlama uygulamalarının çok sık yapıldığı bir bölgedir. Nüfus yoğunluğuna paralel olarak bölgede görülen haşere sorunları da yoğun olduğundan, Eyüp böcek ilaçlama firmaları, bu ilçede sıklıkla uygulama yapmaktadır. Böcek ilaçlama uygulamalarında, gösterilen özen, haşereleri yok etmede önemli bir rol oynadığı gibi, kullanılan haşere ilaçları da insan sağlığını direkt olarak etkilemektedir. Bu nedenle ilaçlama firmaları tarafından hizmet alırken, dikkatli davranılması ve özellikle Eyüp'te hizmet vermekte olan sahte firmalara karşı dikkatli davranılmalıdır.

 

Haşerelerden İnsanlara Bulaşan Hastalıklar;
  • Veba, humma, sıtma, verem, dizanteri, tifüs, mantar hastalığı, hepatit, gıda zehirlenmeleri, alerjik reaksiyonlar, cilt hastalıkları, grip, parazitsel hastalıklar

 

İlaçlaması En Çok Yapılan Haşere Türleri;
  • Tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kene, pire, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği

 

Basit haşere ilaçları kullanılarak yapılan işlemler, ciddi sağlık problemleri oluşturur. Ancak haşerelere karşı da çoğunlukla etki göstermez. Bu durum, profesyonel firmalardan hizmet almayı zorunlu hale getirdiği gibi, Sağlık Bakanlığı onayı taşımayan firmalardan hizmet alınması durumunda da telafisi olmayacak Sağlık problemleri ile karşılaşılabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle alanında uzman olan ilaçlama firmaları tercih edilmeli ve Sağlık Bakanlığı onayı bulunmayan firmalara hiçbir şekilde itibar gösterilmemelidir.

Tüm Alanlarda İlaçlama Hizmeti

Eyüp'te haşere ilaçlama hizmetlerini; ev, iş yeri, fırın, ofis, okul gibi alanlar ağırlıklı olarak yapmakta olan ilaçlama şirketleri; hamam böceği, pire, sinek, fare gibi her tür zararlıya karşı uygulama yapabilmektedir. Ancak açık ya da kapalı mekanlarda böcek ilaçlama hizmeti alırken, kullanılan ilaçlar son derece önemli olduğundan, firmanın güvenilir olması büyük önem taşımaktadır.

 

Eyüp böcek ilaçlama firmaları içinde Sağlık bakanlığı onaylı ve kaliteli hizmet anlayışına sahip ender firmalardan biri olan Titiz ilaçlama, bu ilçede her semte hizmet sağlamaktadır. Edirnekapı, Mithatpaşa, Nişanca, Rami, Yeşilpınar, Defterdar, Alibeyköy, Emniyettepe başta olmak üzere, her mahallede böcek ilaçlama hizmeti sunan şirketimiz, Eyüp böcek ilaçlama servisleri arasında garantili ve ekonomik fiyatlar ile hizmet veren, tecrübeli bir kuruluştur.