bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çıksalın Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Beyoğlu şubesine bağlı faaliyet gösteren Çıksalın böcek ilaçlama servisi, zararlı canlı türlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda kaliteli ve garantili hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlaması sağlığımız için ve yaşam standartlarımızı yükseltmek için yapmamız gereken en önemli uygulamalardan biridir. Ancak birçoğumuz zararlı canlı türlerinin yaşam alanlarımıza verdiği zararın farkında değiliz. Haşerelerin etrafa saçtıkları mikroplar anında bakterilerin üremesine neden olur. Kuytu köşelerde yuvalanan her haşere birer sağlık tehdidi oluşturur. Böyle durumlarda yapılması gereken ilk işlem profesyonel firmamızın Çıksalın servisinden destek almanızdır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle iklim, haşerelerin üreme evrelerini ve çıplak gözle bariz görmemizi sağlamaktadır. Çağrı merkezlerimize ilçe, semt ve mahallelerden gelen talepler baz alındığında; Pire, mite, Salyangoz, Hamamböceği, Akrep, Ev faresi, Lağım Faresi, Karınca, bit, kene, danaburnu, çıyan, sivrisinek, sinek ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanında, Kertenkele, güve, örümcek, sıçan, tatarcık, çekirge, gümüş böceği, tespih böceği, tahtakurusu, yaban arısı ve eşek arısı gibi diğer zararlı canlı türleri takip etmektedir.

Kırsal ve ormanlık alanlarda, tarım alanlarında, boş arazilere dadanan yırtıcı hayvan, yırtıcı kuşlar ve sahile yakın yerleşim bölgelerinde zararlı deniz mahsulleri içinde ilaçlama servislerimiz bulunmaktadır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Hizmet Alanları

Ev ve İş yerleri olmak üzere, hastane,  okul, yurt, fırın, site, fabrika, depo, uçak, gemi, yat, otobüs, sinema salonu, otopark, konferans salonu, havaalanı, otobüs terminali, lokanta, restoran, çay bahçesi, park ve bahçe alanları, ambar, ardiye, müştemilat ve daha pek çok dar alanlarda kimselerin ulaşamayacağı haşere türlerini sağlıklı bir şekilde kontrol altına alıyoruz.

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak dilediğiniz saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı ve TSE standartlarına uygun belgelerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla size çözüm odaklı, garantili bir ilaçlama sunuyoruz.