bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Cevatpaşa Böcek İlaçlama

Cevatpaşa böcek ilaçlama, Böcek, asalak, parazit, kemirgen, sürüngen ve zehirli zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Dünyanın hemen hemen her bölgesinde her yerleşim karesinde haşere ve haşere türlerine rastlamak mümkündür. Haşerelerle mücadele konusunda bugüne kadar sayısız testler yapılmıştır. Haşerelerin kontrol altına alınması epey uzun süreçlerden sonra sağlanmıştır.

Neden Profesyonel İlaçlama!

Haşereler, ülkemizde yeşil alanların yok olması sebebiyle ve doğadaki ekolojik dengesizliğin sonucunda yaşam alanlarımıza hücum etmeye başlamışlardır. Doğal yaşam alanlarında yeterli derecede besin su ve barınma ihtiyacını karşılayamayan haşere türleri evlerimize kadar girme mecburiyetinde kalıyorlar.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Sızar?

Haşereler, duvar çatlakları, eşiklerden, açık unutulan kapı ve pencerelerden, dışarıdan satın alınan eşyalar üzerinden, baca ve şöminelerden rahatlıkla içeri sızabilirler.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hasatlıklar Nelerdir?

Veba, verem, tifo, tifüs, humma, mantar, hepatit, kırım Kongo kanamalı ateşi, lyme, Akdeniz ateşi hastalığı, cilt hastalığı, alerjik reaksiyonlar.

Mücadele ve Yöntemler

a)Sıvı İlaçlama

b)Kokulu İlaçlama

c)Kokusuz İlaçlama

d)Fare İstasyonları ve düzenekleri

e)Jel ilaçlama

7/24 Hizmet, Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat

Cevatpaşa böcek ilaçlama servisimiz İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Cevatpaşa böcek ilaçlama servisimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. İlaçlama yapmak istediğiniz alanlar için çağrı merkezimize ulaşabilir dilediğiniz saatlere uygun olarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamızın ilaçları TSE tarafından tescillidir. Haşere problemlerinizden kurtulmak için müşteri temsilcimizi aramanız yeterlidir. İlaçlarımız leke ve iz bırakmaz, doğa ve çevre dostudur.