bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çeliktepe Böcek İlaçlama

Kağıthane böcek ilaçlama firmaları arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti ile farkındalık yaratıyoruz! Evlerimizde görmeye alışık olduğunuz, olmadığınız tüm böcek türleri için sonuç veren garantili böcek ilaçlama hizmetimiz vardır. Sadece evleriniz için değil, bitkilerinize zarar veren böcekler için de bizlere ulaşabilirsiniz. Böcek ilaçlama Çeliktepe bölgesi için yaşana dana burnu haşeresi sorunları özellikle bu dönemde çok fazla şikayet gelen talepler arasında. Ekibimiz dana burnu böceği ilaçlamasında profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Bu böceğin özelliklerinden söz etmek gerekirse;

  • 6 cm boyuna kadar ulaşabilirler.
  • 4 bacaklı ve sert burunludurlar, toprağı bu sayede kazarlar.
  • Meyve ağaçlarının, ev bitkilerinin köklerine zarar verirler.
  • Danaburnu böceği ilaçlaması yaz aylarında yapılmalıdır.

Farklı böcek türlerinin son zamanlarda bir anda gözünüze çarptığını ve aniden ortaya çıkan böceklerin sinir bozucu olduğunu biliyoruz. Böcekler sadece sinir bozucu değildir, böcekler aynı zamanda ciddi şekilde mikrop yayarlar. Yiyeceklerin üzerinde, kıyafetlerinizin üzerinde bulunabilirler. İstanbul böcek ilaçlama konusunda biraz ihmal edilmiş bir şehirdir, Çeliktepe böcek ilaçlama firması olarak bu konudaki eksiklikleri gidermek için çalışıyoruz. Danaburnu böceği, akrep, çiyan, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, sinek, çıyan, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz gibi türlü zararlılardan hayatınızı profesyonel bir şekilde arındırıyoruz! Çünkü kullandığımız ilaçlara güveniyoruz. İlaçlama yaparken insan sağlığına önem veriyoruz. Kapalı ve açık alan ilaçlamaların etkili olacağını biliyor, doğru yöntemi seçerek etkin ilaçlar kullanarak zaman kaybetmeden böcek sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlıyoruz. Böcekler hayatınızı istila etmeden onları ilaçlamanın gerekli olduğunu düşünüyoruz.

İlaçlama da profesyonel olan ekibimizle birlikte yaşadığınız bütün haşere sorunlarına çözüm sunuyoruz. Ziraat mühendislerince onaylanan ilaçlar kullanıyoruz. Çalışmalarımızı Avrupa standartlarındaki ilaçlarla gerçekleştiriyoruz. Aklınıza takılan soruları bizlere sorabilir, gününün her saati ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Bizlere 7-24 ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz, etkili çözümlerimizle profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız.