bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Çayırova Böcek İlaçlama

Çayırova böcek ilaçlama

Alerjik reaksiyonlara neden olan kan emici parazitlerden ve insanlara hastalık bulaştıra haşerelerden korunmak için haşere ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. Haşere ilaçlama hizmetlerini her firmadan güvenilir olarak alamazsınız. Profesyonel olarak gerçekleştirilen işlemler, daha güvenli ve daha kalıcı sonuçlar verecektir. Firmamızın Çayırova böcek ilaçlama şubesinde gerçekleştirdiği garantili ilaçlama işlemleri ile sizlere rahatsızlık veren ve yaşam kalitenizi düşüren haşere/kemirgenlerden tamamen kurtulabilirsiniz.

 

Garantili Yöntemlerimiz
  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

 

Kocaeli'nin tüm semtlerinde hizmet veren firmamızın Çayırova böcek ilaçlama şubesinde ilçenin tüm mahalle ve semtine araçlı servisleri bulunmaktadır. Amacımız yaşam kalitenizi düşüren haşerelerden sizlere mümkün olan en kısa sürede kurtarmaktır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan, ilaçlarımız insan sağlığına zarar vermeden açık/kapalı tüm yaşam alanlarında kalıcı çözümler sunmaktadır.

Çayırova böcek ilaçlama servislerinin hizmet verdiği semt ve mahalleler;
Alikahya, Acısu, Uzuntarla, Karşıyaka, Akmeşe, Yeniköy, Köseköy, Arslanbey, Saraybahçe, Maşukiye, Bahçecik, Bekirpaşa, Büyükderbent, Eşme, Yahyakaptan, Kullar, Kuruçeşme, Merkez, Sarımeşe, Suadiye, Uzunçiftlik, Yuvacık

 

İlaçlama Fiyatları

İlçede ilaçlama fiyatları, uygulanan yönteme, böceklerin türüne, uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman donanımlı personellerimiz, böceklerin türüne ve yoğunluğuna göre yöntemi ve kullanılacak ilacın dozajını ayarlamaktadır. Size en uygun fiyatlandırmayı çıkaran personellerimiz, yaşam alanlarında kapsamlı olarak işlemlerini gerçekleştirmektedir. İlçedeki en ekonomik fiyatlandırmayı şirketimiz uygulamaktadır.

 

Ekonomik fiyatlarla, tek seferde yaşam alanlarınızda kalıcı çözümler sağlamak istiyorsanız, titizilaclama.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Çayırova böcek ilaçlama şubesinin, müşteri temsilcilerimizden fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir