bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bulgurlu Böcek İlaçlama

Profesyonel Firmamızın, İstanbul Anadolu yakasında faaliyetlerini sürdüren ve Üsküdar böcek ilaçlama şubemiz bünyesinde çalışmalarına devam eden Bulgurlu böcek ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Böceklerin bulaştırdıkları hastalıklar kalıcı olmakla birlikte ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Böcekler ısırık, çevreye yaydıkları mikroplarla gıda zehirlenmelerine, mantar ve hepatit virüsüne neden olurken, dizanteri, cilt hastalıkları ve çeşitli alerjik reaksiyonlara neden olurlar.  Peki, bu durumda yapmanız gereken en önemli adımın profesyonel bir firmadan yardım alınması gerektiğini biliyor muydunuz?

Profesyonel böcek ilaçlama firması, yaşam alanlarınızı işgal eden haşerelerin tespitini yaparak başlar. Haşere türüne göre seçilecek olan ilaçlama yöntemi saptandıktan sonra işlem uygulanmaktadır.

İlaçlama yapılırken düşülen bazı hatalar bulunmaktadır. Bu hataların başında da ilaçlama uygulamasının bireysel olarak yapma çabasıdır.  Bu yüzden ilaçlama bireysel bir iş değildir. Dışarıdan korsan ürünler satın alarak amatörce evde ilaçlama yapmanız durumunda bazı sonuçlar kaçınılmazdır. İlaçlama uzman kişi ve kurumlarca yapılmalıdır.

Garantili Yöntemlerimiz Nelerdir?

Firmamız, bilimin ışığında tüm yenilikleri takip ederek sizlere modern yöntemlerle ilaçlama uygulamalarını yapar. Leke ve iz bırakmayan, çevre ve doğa dostu ilaçlarımız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bu uygulamalarımız sayesinde haşereleri artık dert etmeyin.

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama

Bulgurlu böcek ilaçlama servisimiz, ekonomik fiyatlarla, garantili ilaçlama uygulamaları ile 7/24 hizmetinizdir. Çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlarla ilgili randevu talep edebilirsiniz. İlaçlama yaparak temiz ve hijyenik yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz. 

 

WhatsApp ile iletişime geç