bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bozkurt Böcek İlaçlama

Hayatımızı istila eden böceklerden kısa sürede kurtulabiliriz, işin ehli böcek ilaçlama firmalarından destek alarak bu minik kabusları hayatımızdan çıkarabiliriz. İstanbul Böcek ilaçlama firmalarına gelen talepler doğrultusunda, Şişli böcek ilaçlama hizmeti talep edenlerin büyük bir kısmı hamam böceklerinden şikayetçi. Hamam böceklerinin diğer böcek türlerine göre çok daha farklı özellikleri vardır. Bu özelliklerin başında, uzun süre açlığa ve türlü ilaçlara dayanıklı olmaları nedeniyle profesyonellerin bu böcek türü ile mücadele etmesi gerektiğidir. Hamam böceklerinin milyonlarca yıl öncesinde ait olduğu biyolojik durumları bu gün de korunmaktadır. Oldukça dayanıklı haşereler olmaları nedeniyle onlardan kurtulmak acemi ilaçlama firmaları için zordur. İnsanlara zarar verecek denli kötü ilaçlar kullanarak hamam böcekleri ile mücadele edebileceklerini düşünürler. Oysa Şişli böcek ilaçlama firmalarında profesyonel bir ekip, ev ve işyerlerinizden hamam böceklerini başarılı bir şekilde yok etmektedir. Hamam böcekleri için kullanılan ilaçların Avrupa’dan temin edilmesinin yanı sıra ziraat mühendislerince testlerden geçilerek sağlık bakanlığı onayı almış olması gerekir. Bu nedenle eviniz ya da işyeriniz için ilaçlama hizmeti alacaksanız mutlaka firmaya ne tür ilaç kullandıklarını ve kullandıkları ilacın belgelerini sormanızı öneririz.

Herkesin ulaşabileceği Bozkurt böcek ilaçlama firmalarının hayatımızdan böcekleri başarılı bir şekilde çıkaracaklarından emin olabilirsiniz. Böceklerle birlikte yaşamanın en büyük zararı, salgın hastalıklara yakalanma riskimizin yüksek olmasıdır. Bunun dışında bağışıklık sistemini sürekli tehdit eden pis bir ortamın evimizin içinde çocuklarımızın sağlığını riske atmasına asla izin vermemek gerekir. Böceklerin yaratacağı pis ve sağlıksız ortam, yaşlıların ve çocukların en fazla etkileneceği şekilde zarar vericidir. Evinizde çocuklar varsa, ebeveynlerinizin de sağlığını dikkate alıyorsanız düzenli olarak ilaçlama yaptırmalı, özellikle böceklerin yumurtlama dönemlerinde ilaçlama yaptırarak onları özel alanlarınızdan uzaklaştırabilirsiniz. 

 

Kullanılan ilaçlama yöntemleri ve çeşitleri nelerdir?

Sadece hamam böceği sorunu yaşanmıyor, farklı türde bir sürü böcek ve kemirgen için de ilaçlama yapılıyor. Ancak burada belirleyici olanın, yapılan ilaçlamanın ne kadar süre ile geçerli olacağıdır. 2 ay, 3 ay ve 6 aylık koruma sağlayan özel ilaçlama teknikleri ile yazlıklarınızı, evlerinizi, işyerlerinizi pratik ve profesyonel bir şekilde ilaçlatabilirsiniz.