okul-bocek-ilaclama

Okul Böcek İlaçlama

Genel

Okul Böcek ilaçlama, çocuklarımızın hijyen ve sağlıklı bir ortamda eğitim alması çok önemli bir konudur. Gelişim çağında oldukları içinde bulundukları ortamlarda sağlığa zararlı bir takım böcek ve haşerelerin olması tehlikeli bir durum ortaya çıkarır.

Okul Böcek ilaçlama
Okul Böcek ilaçlama

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine olan duyarsızlık nedeniyle özellikle sıcak havalarda bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunlardan bazıları pire, fare, hamam böceği, sivrisinek, kara sinek, çıyan, kırkayak, mite, gümüş böceği, tespih böceği, kertenkele…vb

Böcek ve haşerelere karşı profesyonel, uzman ekibe sahip, yasal mevzuata göre ilaçlama yapan bir firmaya danışmanız doğru olacaktır.

Titiz ilaçlama günün 7/24 saati bütün yaşam alanlarına olduğu gibi okullara da ilaçlama yapan, yasal hükümlere uyan, kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olup çevreye ve insanlara zararı olmayan ilaçlardır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Titiz ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Okulların eğitim başlamadan önce ilaçlanması gerekmektedir aksi halde çok ciddi sağlık sorunlarına neden olan bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları içinde tehlikeli virüsleri de beraberinde bulaştırırlar. Bulaştırdıkları bazı hastalıklar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, AIDS, hepatit, cilt hastalıkları, mide hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, dizanteri, zika, sarı humma, dang humması, kas ve kemik hastalıkları…vb

İlaçlama yapılmadan önce böceklerin türü teşhis edilir ardından uygun bir ilaç uygulanmaya başlanır. Kullanılan ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonlarıdır.

Okul Böcek ilaçlama fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir