HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMASI

İlaçlama

titizzzEv, işyeri, okul, apartman, alışveriş merkezi, fabrika, depo, bina, hastane, park, site, bahçe gibi birçok alanda karşı karşıya kaldığımız milyonlarca türe sahip haşereler vardır. Haşere türleri yapılarına göre farklılık gösteren canlılardır. Farklı yapıya sahip olan haşereler farklı ilaçlanma tekniklerine göre ilaçlanmalıdır. Aksi durumlarda yapılan tek düze ilaçlamalar hamam böceklerini etkisiz kılmaya yeterli gelmeyecektir.

Hamam böcekleri haşere türleri arasında en dayanıklı türe sahiptir. Kafası kopan bir hamam böceği bir hafta yaşama gücüne sahiptir. Hamam böceği ilaçlama şirketleri, haşere ilaçlama konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeler doğrultusunda en doğru ilaçlama yöntemini belirleyerek hamam böceklerini kısa sürede yok edecektir.

Hamam böceği türlerine karşı uygulanan ilaçlama yöntemleri; sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama.

Eğer evinizde bir hamam böceği ile karşılaştıysanız, hamam böceklerinin yumurtaları kısa süre sonra evinizin belirli bölgelerine yayılmış olacaktır. Çünkü hamam böcekleri hızla üreyerek bir gecede 200-250 yumurta bırakabilecek canlılardır. Yumurtada bulunan yavruların çıkmasına zaman tanımadan en kısa sürede hamam böceği ilaçlama firmaları ile irtibata geçerek hizmet almanız yaşam alanlarınızı koruyarak dezenfekte edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir