bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Binkılıç Böcek İlaçlama

Firmamızın Binkılıç böcek ilaçlama şubesi,  Binkılıç’ta bulunan tüm yerleşim yerlerine ve tüm mahallelerine haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Ülkemizde havaların ısınmasıyla birlikte haşerelerde de bir hareketlilik gözlemlenmektedir. Kış ve kışın soğuk geçtiği yerleşim bölgelerinde daha önce varlığını sürdüren zararlı canlı türleri, sıcak havaların gelmesiyle üreme evrelerine geçmektedirler.

Haşereler, üreme ve hızla çoğalma özellikleriyle ön plandadırlar.  Bazı haşereler yumurta bırakarak, bazıları da doğurganlık yapısıyla hızla üremeye başlarlar. Haşerelerin bu kadar çok insanlarla iç içe yaşamalarının temel sebebi besin kaynağıdır. Haşerelerin çoğu karanlıkta ortaya çıkarlar. Karanlıkta besin arayışlarını sürdürüp evdeki eşyalara da genellikle geceleri zarar verililer. Pek çok insan sabah uyandığında haşerelerin tahrip ettiği eşyaları görür. Bu noktadan sonra önlemi alınmayan haşerelerin evlerimizi hem besin kaynağı hem de barınmak için uzun süre işgal edeceğini biliyor muydunuz? Zamanında önlem alınmayan haşerelere karşı, ilaçlanma evrelerinde de değişiklik olacağı unutulmamalıdır. Evlere yerleşen ve hızla üreyen haşerelere periyodik ilaçlama yapılacağı unutulmamalıdır.  Bu durumda maddi zararımızı ve sağlığımızın hesabını planlı yapmak gerekmektedir.

Eğer sizin de yaşam alanlarınızda zararlı canlı türleri varsa ve baş edemiyorsanız, zaman kaybetmeden Binkılıç böcek ilaçlama servisimizden destek alınız. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden ilaçlama ile ilgi hemen randevu talebinde bulununuz. TSE belgeli, Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarımız sayesinde sizde ilaçlama hizmetimizden yararlanarak size zarar veren parazitlerden anında kurtulun.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Zararlı Canlılar

Karınca, yılan, pire, güve, pamuk faresi, gümüş böceği,  bit, kene, çıyan, salyangoz, hamam böcekleri, akrep, fare, çekirge, sinek ve sinek türleri, kalorifer hamam böceği, kertenkele, fındık faresi, tahtakurusu, lağım faresi, ev faresi, karafatma, halı böceği, Amerikan hamam böceği, sıçan, eşek arısı ve örümcek.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Başlıca hizmet verdiğimiz alanlar, evler, işyerleri, binalar, bodrum katları, ofis odaları, oteller, otoparklar, hastaneler, okullar, yurtlar, restoranlar, un ve unlu mamulleri, yuvalar, dershaneler, dükkanlar, park ve bahçeler gibi hem açık hem de kapalı alanlarda hizmet sunmaktayız. Binkılıç böcek ilaçlama ekibimiz sizlere her alanda destek vermektedir.