bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Beyoğlu Böcek İlaçlama

Beykoz İlaçlama

Titiz ilaçlama şirketi olarak Beyoğlu ilçesine, Beyoğlu böcek ilaçlama servisimiz ile kaliteli ve güvenilir haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız tüm haşere türlerine karşı etki göstermekte olup yaşam alanlarınızı dezenfekte etmektedir.Her mevsim problem olarak karşımıza çıkan haşere ve fare türlerine karşı etkili mücadele sağlayarak en kısa sürede sonuca ulaşmaktayız. İlaçlama faaliyetlerimizi sürdürürken önceliğimiz çevre sağlığını ve insan sağlığını ilk planda tutmaktır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış böcek ilaçlarımızla amacımızı daima gerçekleştirmekteyiz.

Beyoğlu böcek ilaçlama hizmetimiz, Beyoğlu ilçesinde yer alan tüm semt ve mahalleri kapsamakta olup aynı ilaçlama fiyatları ile uygulanmaktadır. Alanında uzman olan ilaçlama personellerimiz, ilaçlama yapılacak alanın tespitini ilaçlama öncesinde belirleyerek müşterilerine gerekli bilgileri vermektedir.

Beyoğlu ilçesinde en çok görülen zararlı haşere grupları;


Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi hamam böceği, kalorifer böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele.

Böcek ilaçlama Beyoğlu olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve çalışma ruhsatına sahip bir firmayız. Uygulamalarımız 7 gün 24 saat devam etmektedir. Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak detaylı bilgi ev randevu alabilirsiniz. Beyoğlu böcek ilaçlama şubemiz haşerelerden kurtulmanız için daima hizmetinizdedir.