bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Başiskele Böcek İlaçlama

Başiskele Böcek İlaçlama

Son yıllarda gelişen ilçede, gelişmesi ve nüfus artışı ile doğru orantılı olarak haşere yoğunluğunda da artış görülmüştür. Böceklerin yoğun olarak görüldüğü alanlarda, hastalıkların görülme olasılığı da fazladır. Başiskele böcek ilaçlama servisleri Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlemlerini gerçekleştirmekte ve insan sağlığını böceklere karşı koruma altına almaktadır.

İlçede tüm yaşam alanlarında, çekirge, lağım faresi, fare, örümcek, kara fatma, pire, tahta kurdu, çatı faresi fındık faresi, yılan, gümüş böceği, kalorifer böceği, tespih böceği, kırkayak, bit, ağaç kurdu, tahtakurusu, ev faresi, akrep, kırkayak, güve, Alman- Amerikan hamam böceği, çıyan, kene, oryantal hamam böceği gibi haşere/kemirgen türlerine sıklıkla rastlanmaktadır. Bu zararlı canlılar yaşam alalarımıza hastalık sokmaktadır. Haşerelerden insanlara bulaşan hastalıklar, ciddi komplikasyonlara neden olmaktadır.

Böceklerden Bulaşan Hastalıklar
  • Verem
  • Tifüs
  • Mantar
  • Dizanteri
  • Alerjik Reaksiyonlar
  • Paraziter Hasatlıklar
  • Mantar virüsü
  • Hepatit virüsü

 

Böceklerin zararlarından kurtulmak, haşere ile mücadele etmek firmamızdan alabilirsiniz. Firmamızın, tüm yaşam alanlarında gerçekleştirdiği kapsamlı ilaçlama işlemleri ile yaşam alanlarınızı dezenfekte etmektedir. Böceklerin bulaştırdığı hastalıklardan korunmak için Başiskele böcek ilaçlama şubesine başvurabilirsiniz.
Sıvı, jel, kokulu, kokusuz ilaçlama yöntemleri ile ilçenin tüm semtlerinde garantili haşere ilaçlama uygulaması yapmaktayız.

Kocaeli böcek ilaçlama servisleri açık/kapalı tüm yaşam alanlarında tüm yöntemlerimizi günün her saati uygulamaktadır.

 

Başiskele böcek ilaçlama şubesinin hizmet verdiği mahalleler;

Altınkent, Atakent,Aydınkent, Barbaros, Camidüzü, Döngel, Fatih, Damlar, Doğantepe, Havuzlubahçe, Kaşıyaka, Kazandere, Karadenizliler, Kılıçarslan, Körfez, Kular Yakacık, Ovacık, Mahmutpaşa, Mehmetağa, Sepetlipınar, Paşadağ, Sahil, Serdar, Serindere, Servetiye, Seymen, Tepecik, Şehitkerem, Vezirçifliği, Yaylacık, Yuvacık

 

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla ve ekonomik fiyatlarla tüm mahallelerde hizmet veren Başiskele böcek ilaçlama servisleri, 7gün 24 saat boyunca açık ve kapalı tüm yaşam alanlarında kapsamlı olarak işlem yapmaktadır.

Kocaeli'nin tüm semt ve mahallerinde ekonomik fiyatlarla hizmet veren Kocaeli böcek ilaçlama servisleri 7gün 24saat boyunca hizmetinizdedir. Araçlı servislerimizle, kaliteyi ve uygun fiyatları ayağınızı kadar getiriyoruz.

Günün her saati, haftanın her günü titizilaclama.com üzerinde iletişim numaralarımıza ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir