bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Bakırköy Böcek İlaçlama

Bakırköy ilaçlama servisi

Bakırköy İlaçlama

 

Titiz ilaçlama şirketi Bakırköy ilaçlama şubesi ile Bakırköy'de ilaçlama hizmeti vermektedir. Bakırköy haşere ilaçlama şirketi günün her saati profesyonel ilaçlama personeli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile garantili ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. Ucuz ilaçlama fiyatları ile garantili ve ekonomik ilaçlama hizmetleri almak için Bakırköy böcek ilaçlama şirketimizi arayınız.


 

Zararlı Fare ve Haşere Türleri;
  • Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, mite, tatarcık, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, sinek, çıyan, akrep, örümcek, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, yılan, mayt, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği

 

İstanbul'un eski yerleşim alanlarından biri olan Bakırköy'de, çok sayıda iş yeri, restoran ve cafe bulunmaktadır. Bununla beraber, denize yakın bir konumda bulunan ilçede, haşere ve kemirgen sorunu sık görüldüğünden, ilaçlama uygulamaları da yoğun şekilde yapılmaktadır. Özellikle gıda işletmelerinde haşere ilaçlama işlemleri, kalorifer böceği, karınca, fare gibi zararlılar ile mücadele için yapılır. Bunun yanı sıra, iş yeri, bina, daire gibi alanlarda Bakırköy ilaçlama firmaları başta yaz ayları olmak üzere, her dönem uygulama yapmaktadır.

 

Zararlı Haşere Türlerin Karşı Uygulanan İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama hizmetleri içerisinde kokulu sıvı ilaçlama yöntemi en fazla kullanılan böcek ilaçlama tekniğidir. Bunun yanı sıra, fare istasyonları, sıvı kokusuz ilaçlar ve jel böcek ilacı da yoğun olarak kullanılır. Ancak Bakırköy'de ilaçlama hizmeti almadan önce, firmalar hakkında araştırma yapmak da son derece önemlidir. Zira Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlı olmayan ve sahte ilaçlar ile uygulama yapan böcek ilaçlama firmaları sayısı hayli fazladır. Bu nedenle kaliteli hizmet almak ve haşereler ile mücadele ederken, sağlıksal sorunlar yaşamamak için kaliteli ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak şarttır.

 

Bakırköy'de ilaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İlaçlama şirketleri arasında lider olan Titiz ilaçlama, bu ilçenin tüm semt ve mahallelerinde kaliteli şekilde ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Başta Yenimahalle, Ataköy, Zuhuratbaba, Yeşilköy ve İncirli olmak üzere Basınköy ve Cevizlik semtleri ile diğer tüm semtlerde garantili ilaçlama hizmeti almak için Titiz ilaçlama firmasını 7/24 arayabilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyetine dayalı ve bu ölçüde garantilidir.