bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Aydınevler Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın Aydınevler Böcek İlaçlama şubesi böcek ilaçlama servisiyle hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama, bireysel bir işlem olmamasından dolayı, ilaçlama uygulamasının, ilaçlama firması ekip ve personelleri tarafından sağlanması daha net sonuçlar elde etmenize olanak tanımaktadır. İlaçlama yapılacak alanların tespiti için mutlaka firmamıza danışmanızı öneriyoruz.

Hizmet alanlarımız

AVM alışveriş merkezleri, otoparklar, Askeri birlikler, ev ve iş yerleri, havaalanları, binalar, depolar, ambarlar, ardiyeler, tekstil ve tasarım atölyeleri, doğrama atölyeleri, çeşitli sanayi kuruluşları, restoranlar, park ve bahçeler, araziler, ofis odaları, dükkanlar, marketler, uçaklar, otobüsler, gemiler ve daha pek çok alanda böcek ilaçlama hizmetimizi kusursuz bir şekilde sunuyoruz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Zararlı Canlılar

Pire, kene, bit, karınca, örümcek, karafatma, yaban arısı, eşek arısı, kulağakaçan, tatarcık, yılan, mayt, halı böceği, çekirge, güve, mite, kakalak, akrep, çıyan, danaburnu, tahtakurusu, salyangoz, kertenkele, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, tespih böceği, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, karasinek, sivrisinek, sıçan.

Mücadele ve Yöntemleri

Böcek ilaçlama uzmanlık gerektirdiğinden dolayı, ilaçlama uygulamasında hassas noktalar bulunmaktadır. Sağlığımızı doğrudan etkileyen asalak ve zararlı canlı türlerinden kurtulmak için doğru bir yol izlemekte fayda vardır.

Başlıca İlaçlama ve Uygulama yöntemlerimiz;

Fare istasyonları,

Jel İlaçlama,

Kokulu İlaçlama,

Kokusuz İlaçlama

Haşereler, bulundukları alanda hızla yayılıp ve hızla çoğalırlar. Aydınevler böcek ilaçlama servisimiz sayesinde çevrenizde sağlığınızı tetikleyen tüm zararlı haşerelerden kurtulmanız artık çok kolay. TSE belgesine sahip lider firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. 7/24 hizmet veren firmamızın çağrı merkezlerinden müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.