bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Atalar Böcek İlaçlama

Uzun seneler boyunca ilaçlama sektöründe haşere kontrol işlemleri için profesyonel destek veren ilaçlama firmamız, her zaman sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Böcek ilaçlama Atalar bölgesinin ciddi bir sorunudur, bu sorunun çözümünde profesyonel çözüm arayanlar için buradayız.

Kartal böcek ilaçlama firmamız tüm şubelerinde ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Yaşam alanlarınızın daha güvenli ve yaşamınızın daha sağlıklı olması için çalışıyoruz. Özel hizmetlerimiz arasında pest kontrol yöntemleri de yer almaktadır. İnsan sağlığına asla zarar vermeyen TSE onaylı ilaçlarla bütün böcek türleri üzerinde kontrol sağlama konusunda deneyimliyiz. %100 kontrol sağladığımız böcek türlerini yazımızda bulabilirsiniz. Böcek türleri arasında en çok bilinenleri ise; Tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, tahta kurusu, ev-lağım faresi, çatı/fındık faresi, hamam böceği, fare, akrep, örümcek, yılan çeşitleri oluşturmaktadır. Ancak türler bu kadarla sınırlı değildir.

Atalar böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınızın etkin şekilde ilaçlanması hizmetini profesyonel olarak veriyoruz. İlaçlamasını yaptığımız türler arsında; akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, sinek, çıyan, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak vb çeşitler yer almaktadır.

Yaptığımız tüm ilaçlamaları garantili şekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında profesyonel ekibimize hizmetinizdeyiz. Bizlere her zaman ulaşabilir, 7-24 sormak istediğiniz sorular ve destek talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.