bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Anadoluhisarı Böcek İlaçlama

Kurumsal şirketimizin İstanbul Beykoz şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Anadoluhisarı Böcek İlaçlama servisimiz, zararlı haşere türleri ve kemirgenleri güvenle kontrol altına alma konusunda 7/24 hizmet servisi sunmaktadır.

İnsanların doğal ortamlarında, barınma, yiyecek ve içecekleri paylaşan haşerelerin verdiği zararlar oldukça büyüktür. Erken tespit ve erken böcek ilaçlaması yapmak her zaman bir avantaj yaratır. Çünkü haşereler çok hızlı çoğalmaktadırlar. Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için mutlaka haşeresiz koruma alanları oluşturmamız gerekmektedir. Haşerelerle etkin mücadelenin bireysel olarak yapılamayacağını varılan sonuçlar göstermektedir. Bu yüzden profesyonel böcek ilaçlama servisimizden destek alabilirsiniz.

Kaliteli ve Garantili Hizmetler

Son yıllarda giderek artan böcek ilaçlama şirketleri bazı sorunları da beraberinde getirmiştir. Çok ucuz fiyatlarla, yasadışı ürünlerin pazarlandığı iç piyasalarda çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Anadoluhisarı servisimiz ve tüm şubelerimiz yeterli teknik donanıma ve uzmanlığa sahiptirler. Şirketimiz, böcek ilaçlaması yaparken, hedef odaklı bir anlayış disiplini içinde ilerlemektedir. Yine şirketimiz, doğa ve çevre dostu, İnsanlar için barışçıl, evdeki küçük çocuklara zarar vermeden, duvar ve eşyalarda leke bırakmayan teknik yöntemler kullanarak hayatınızda sağlıklı yaşam pencereleri açmaktadır. Firmamızla her şeyiniz kontrol altında ve garantimiz altındadır.

Garantili Uygulama Tekniklerimiz

Her gün değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi ve yeni buluşları yakından takip eden firmamız, ilaçlama ve sağlık gibi ciddi önem arz eden konularda oldukça hassas davranmaktadır.

Başlıca Garantili Tekniklerimiz; Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu ve Kokusuz İlaçlama, Fare istasyonları

Firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsata ve izinlere sahiptir. Aynı zamanda TSE standartlarına uygun yönetmelikle hizmet vermektedir. Şirketimiz, ekonomik fiyat ve garantili hizmetler sunmaktadır. Sizlerde 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak dilediğiniz saate randevu talebinde bulunabilirsiniz.