bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Altınşehir Böcek İlaçlama

Firmamızın Altınşehir böcek ilaçlama şubesi Altınşehir’in tüm mahallelerinde böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Günümüz şartlarında zararlı canlılardan korunmak için sağlığımızı teminat altına almak zorundayız. Böcek ilaçlaması, kemirgen ilaçlaması çok zor bir uygulamadır. İlaçlama yapılacak alanın tespiti uzmanlık gerektiren bir durumdur. Piyasada satılan haşere ilaçlarının evde kullanımı tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Dozunu ve tesirini bilmediğimiz bir ilacın bizler tarafından ev ve iş yerlerinde uygulanması zararlı canlı türlerinin yok olacağı anlamına gelmemektedir. Bazen kullanılan ilaçlar doğru tespit edilmediği taktirde zararlı canlıların üzerinde ters bir etki bırakabileceği de unutulmamalıdır. Bu yüzden savaş açtığınız haşerelere karşı firmamızın müşteri temsilcisinden destek almanızı öneriyoruz. Çünkü böcek ilaçlaması uzmanlık ve profesyonellik gerektirir.

Haşerelerle Mücadele Yöntemleri

Haşerelerle mücadele insanların sık sık karşılaştığı bir durumdur. Bilinçsizce yapılan bir uygulama en başta sağlığınızı tehdit edeceği gibi eskisini de zararlı canlıların üzerinde göstermez. Bu noktada yapmanız gereken tek şey firmamızın Altınşehir böcek ilaçlama servisinden, haşere ilaçlanmasına karşın randevu talep etmeniz olacaktır. Firmamızın deneyimli ve uzman personelleri, haşerelerin bulunduğu alanları tespit ederek, ilaçlama uygulamasını en iyi şekilde sunacaktır. İstanbul’un tüm ilçelerinde ve semtlerinde, tüm mahallelerinde hizmet veren firmamız; Haşerelere, kemirgen türlerine karşın farklı ilaçlama teknikleri uygulamaları bulunmaktadır.

Fare istasyonları, Kokulu – Kokusuz İlaçlama ve Jel ilaçlama” en sık kullanılan haşere ilaçlama yöntemlerdir.

Müşteri Temsilcimizi Hemen Arayın

7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz size her konuda destek vermektedir. Kaliteli, garantili, ekonomik ve müşteri odaklı çalışan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır. TSE belgesine sahip firmamızın kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Alanlara yapılan ilaçlama uygulamalarımızı gönül rahatlığı içinde talep edebilirsiniz.