bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Alibeyköy Böcek ilaçlama

Firmamızın Alibeyköy böcek ilaçlama şubesi haşerelerle mücadele, haşereleri güvenli bir şekilde kontrol altına alma konusunda tüm mahallelerde hizmet vermektedir. Haşerelerle karşılaştığınız durumlarda tek başına çözüm üretmeniz imkansızdır bu noktada profesyonel destek almanız sağlığınız açısından çok önemlidir.

Haşerelerin verdiği maddi hasarlar göz önüne alındığında ekonomik anlamda zarar görmemeniz için mutlak suretle böcek ilaçlaması yapmak zorundasınız. Haşereler kendi içlerinde farklı özelliklere ve yapılara sahiptirler. Her birinin yaydığı hastalık ve çevreye verdiği tahribat birbirinden farklıdır. Ülkemizde Pire, kene bit, hamamböceği ve sivrisinekler hemen hemen yaşam alanlarımızın her kesiminde karşımıza çıkmaktadırlar. Özellikle yaz aylarında sahneye çıkan sivrisinekler oldukça tehlikeli bir yapıya sahiptirler. Ancak çoğumuz bu önemli durumun farkında değiliz. 

Sivrisinek Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En spesifik anlamda, bazı haşere türlerinin alışkanlıkları, yaşam döngüsü ve ihtiyaçları bir birinden farklıdır. Sivrisinekler hakkında pek bilinmeyen bazı noktalar vardır. Sivrisineklerin tarih sahnesine ilk çıkışları ortalama 400 milyon yıl öncesine, yani dinozorlardan bile eski bir zaman dilimine denk gelmektedir.  Sivrisinekler 1 ila 1,5 mil arasında yorulmadan ilerleme özelliğine sahiptirler. Dünya üzerinde 2,700 bilinen sivrisinek türü vardır. Sivrisinekler, kana karşı hassas bir duyarlılığa sahiptirler. Kan kokusunun sinyalini kilometrelerce uzaktan alabilme yeteneğine sahiptirler.  Dişi sivrisinekler, erkek cinslerine göre daha agresiftirler ve belki de sivrisinekler hakkında bilinmesi gereken en önemli özellik dünyanın en ölümcül yaratığı olmalardır. Ama çoğu kişi tarafından bu önemli nokta bilinmez.

Haşere ilaçlaması evde ilkel yöntemlerle değil, uzman kişilerin denetiminde yapılması gereken bir uygulamadır. Firmamızın Alibeyköy servisi, çevrenizde hastalık yayan ve yaşam alanlarınızı kısıtlayan, zorlayan her türlü zararlı canlıları kontrol altına alma ve yok etme konusunda kesin ve kalıcı çözümler üretmektedir.

“7/24 Hizmet Vermekteyiz”

Firmamıza 7/24 müşteri temsilcimizi arayarak istediğiniz saate uygun randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından onaylı lisanslı ilaçlarımız, TSE kalite belgeleri ve en düşük fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz.