w Acıbadem Böcek İlaçlama - İstanbul Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi
bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Acıbadem Böcek İlaçlama

Firmamızın Acıbadem böcek ilaçlama şubesi haşereler üzerinde etkin çözümler üreterek hizmet vermektedir.  İstanbul Anadolu yakasında Üsküdar’da tüm semt ve mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız özverili ve deneyimli saha operasyon ekipleriyle haşere, fare ve tüm asalak türlerden uzak, sağlıklı bir yaşam sürdürmenize olanak tanımaktadır.

Haşerelerin hayatımızda bizlere verecekleri zararları birçoğumuz bilmiyoruz ne yazık ki. Haşere türleri arasında insanlara doğrudan zarar veren (pire, kene, sivrisinek, hamamböcekleri, fare, vb… ) gibi türlerin dışında sadece ev ve iş yerlerimizde eşyalara zarar veren, güve, çatı faresi gibi kemirgenler de bulunmaktadır.  Böcek ilaçlaması uygulaması titizlikle yapılması gereken bir durumdur. Uzman kişi ve kuruluşlarca yapılmadığı sürede etkili olmamaktadır. Bu yüzden hemen Acıbadem servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

7/24 hizmet veren müşteri temsilcimizi arayarak teknik destek alabilir ve randevu alabilirsiniz. Firmamızla yaptığınız görüşme sonrasında, şikayet ve talepte bulunduğunuz haşere türüne ilişkin uzmanlarımız alan tespiti yaparak en etkili ve en tesirli ilaçlarla kalıcı çözümler sunarlar. Kullandığımız ilaçların Sağlık Bakanlığından onaylı olması ve TSE belgelerine sahip lider firma konumunda olduğumuz için ilaçlama uygulamasını her alanda gönül rahatlığıyla talep edebilir ve uygulatabilirsiniz. Çünkü ilaçlama bizim işimiz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Pire, sinek, çıyan, akrep, yılan, kertenkele, pire, örümcek, kene, bit, hamamböceği, Alman hamamböceği, Amerikan hamamböceği, kalorifer böceği, salyangoz, uyuz böceği, halı böceği, tespih böceği, mayt, güve çekirge, kulağakaçan, karafatma, kakalak, tatarcık, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, sıçan ve daha pek çok zararlı canlı türlerine ilaçlama hizmeti yaparak sorununuzu kökten çözüyoruz.

Eğer yaşam alanlarınızda ve çevrenizde baş edemediğiniz zararlı türden canlılar varsa Acıbadem ilaçlama servisimizi arayarak istediğiniz saate randevu alın ve haşerelerden kurtulun.