bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ihlamurkuyu Böcek İlaçlama

İstanbul Ümraniye şubemizce yürütülen Haşere ilaçlama şubemiz bünyesinde bulunan Ihlamurkuyu böcek ilaçlama servisimiz sorun teşkil eden tüm zararlı canlı türleri için hizmet vermektedir.

Böcek İlaçlama Uygulama ve Yöntemler

Nasıl ki doğada savaş verdiğimiz her alanda alınması gereken tedbirler ve yöntemler varsa Böcek ilaçlama uygulamalarında da etkin yöntemler mevcuttur. Böcek ilaçlama hafife alınacak bir konu değildir. Uzman kişiler tarafından yapılmadığı takdirde olumsuz sonuçlar kaçınılmazdır. Haşereler tür olarak birbirilerinden farklı özelliklere sahiptirler. Ortak yönleri olduğu gibi birbirilerinden keskin ve kalın çizgilerle ayrılanları bile vardır. Ancak haşerelerin ortak paydası, topluluk haline yaşamaları ve hızlı üreme özellikleridir. Bunun dışında yapılacak bir ilaçlama uygulamasında teknik olarak birbirilerinden farklı olacaklardır. Bu yüzden, ıhlamurkuyu böcek ilaçlama servisimiz bu yöntemleri dikkat ve titizlikle uygulamaktadır.

Günümüze kadar ileri gelen, bazı modern ve kalıcı uygulamalar sayesinde artık haşereler birer kabus olmaktan çıkıyor. Bu yöntemler: Fareler için özel hazırlanan istasyon ve düzenekler, Türlerine göre açık ve kapalı alanlarda uygulanan Kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulaması yöntemi, yürüyen haşereler için jel ilaçlama ve Sıvı ilaçlama yöntemlerini söyleyebiliriz.

Kurumumuz çatısı altında zararlı canlı türlerinin bütünü için ayrı ve etkin uygulama yöntemlerimiz mevcuttur. İlaçlama şirketimiz, garantili ve kesin sonuçlar elde etmenizde uzmandır. Yapmanız gereken şey çok basit.

7/24 hizmet ağı ile günün her saatinde müşteri temsilcimizi arayabilir istediğiniz saat dilimine randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı ve TSE kalite standartlarına uygun hizmet anlayışını sürdüren firmamız sizlere en düşük, en ekonomik fiyatı da sunmaktadır. Ayrıca çevre ve doğa dostu ürünlerimiz sadece haşereleri yok etmek için kullanılmaktadır. Sizler de bizi arayarak sağlığınızı riske atmadan böceklerden kurtulabilirsiniz.